£od 6,31 do 10,61 GBP/h

Dam fizyczną pracę w Anglii przy pakowaniu na magazynie Ollerton

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Ollerton
  • Znajomosć języka: Wymagana znajomość podstawowa
  • Opublikowany: 3 listopada 2014 00:24

Poszukiwani pracownicy fizyczni do podjęcia pracy w Anglii przy zbieraniu i pakowaniu zamówień. Zatrudnienie w Ollerton na stanowisku pakowacza dla Polaków z podstawową znajomością języka angielskiego.

Stanowisko: Pakowacz

Lokalizacja: Ollerton

Wynagrodzenie: od 6,31 do 10,61 GBP/h

Obowiązki:

  • Pracownik zatrudniony będzie na magazynie.
  • Do zadań należeć będzie zbieranie i pakowanie zamówień.
  • Pracownik odpowiedzialny będzie za całkowite przygotowanie zamówień do wysyłki.

Oczekiwania:

  • podstawowa znajomość języka angielskiego – umiejętność tworzenia prostych zdań oraz rozumienie poleceń
  • zwinność, sprawność
  • zręczność
  • doświadczenie nie jest wymagane
  • szybkie tempo pracy
  • umiejętność pracy pod presją czasu

Oferta:

  • pomoc w zmianie miejsca zamieszkania
  • dobre zarobki – stawka uzależniona od miejsca pracy
  • zatrudnienie od zaraz

Aplikacja:
Prosimy o przesłanie CV na poniżej podany adres:

  • [oferta nieaktualna]

w treści prosimy załączyć zgodę na przetwarzanie danych osobowych.

źródło: http://anglia-praca24.pl/oferty/fizyczna_1/pracownik-magazynu_i5016

ID ogłoszenia: 3085456716c512e9