£do ustalenia

Dam fizyczną pracę w Anglii od zaraz przy sortowaniu paczek bez doświadczenia Enfield

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Enfield
  • Znajomosć języka: Wymagana znajomość podstawowa
  • Opublikowany: 17 października 2015 04:36

Poszukujemy pracowników fizycznych bez doświadczenia do pracy w Anglii. Zatrudnienie od zaraz w miejscowości Enfield przy sortowaniu paczek na zmianie nocnej. Pracodawca wymaga od pracowników znajomości języka angielskiego na poziomie podstawowym.

Stanowisko: pracownik fizyczny
Lokalizacja: Anglia, Enfield
Wynagrodzenie: do ustalenia

Zadania:
Głównym zadaniem pracownika będzie sortowanie paczek na magazynie.

Wymagania:
– należy porozumiewać się w języku angielskim na poziomie podstawowym
– chęć podjęcia pracy na nocną zmianę
– dobra koordynacja wzrokowo-ruchowa
– wytrzymałość fizyczna
– możliwość przenoszenia paczek
– zabranie ze sobą odpowiedniego obuwia do pracy
– posiadanie kamizelki odblaskowej hi-vis
– zaradność, punktualność, niezawodność
– szybkość uczenia się/zapamiętywania
– osoba energiczna, sprawnie wykonująca zadania

Oferujemy:
– pracę nocną
– zatrudnienie na czas nieokreślony
– szkolenia wprowadzające na dane stanowisko
– zdobycie nowego doświadczenia
– dobrze płatną pracę
– przyjazną atmosferę
– samodzielne wykonywanie zadań

Aplikacja:
Osoby zainteresowane ogłoszeniem zapraszamy do wysyłania CV na maila: simon.scott@miragehr.co.uk

Źródło: http://londynek.net/jobs/Praca+przy+sortowaniu+paczek+Londyn+Pn.+Enfield+Produkcja+Magazyny+ogloszenia+praca,/jobs/ad?ad_id=975774

ID ogłoszenia: 63456218ee7c91db