£7,50 GBP/h brutto

Dam fizyczną pracę w Anglii przy sortowaniu paczek na magazynie Wembley

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Wembley
  • Znajomosć języka: Wymagana znajomość komunikatywna
  • Opublikowany: 27 września 2015 16:35

Szukamy od zaraz pracowników fizycznych przy sortowaniu/pakowaniu paczek na magazynie. Praca w Anglii (Wembley) dla osób bez doświadczenia. Zatrudnienie odbywa się w dynamicznie rozwijającej się firmie.

Stanowisko: pracownik fizyczny
Lokalizacja: Anglia, Wembley
Wynagrodzenie: 7,50 GBP/h brutto
Start: od zaraz

Zadania:
– przyjmowanie dostaw od kurierów i wydawanie nowych przesyłek
– pakowanie towaru
– porządkowanie półek magazynowych
– sprzątanie stanowiska po zakończonej zmianie
– przenoszenie ciężkich paczek
– itp.

Wymagania:
– dynamiczne tempo pracy
– wytrzymałość fizyczna
– chęć podejmowania nowych wyzwań
– zatrudniamy osoby pracowite, samodzielne, punktualne
– zaradność, niezawodność
– wykonywanie swoich obowiązków z należytą starannością
– numer NIN

Oferujemy:
– rozpoczęcie pracy od zaraz i zakończenie 18 grudnia
– dobre stawki godzinowe
– wolne weekendy
– możliwość wyrobienia nadgodzin
– pomoc w pierwszych dniach
– pracę w renomowanej firmie
– zatrudnienie od poniedziałku do piątku
– zdobycie nowego doświadczenia

Aplikacja:
Osoby zainteresowane ogłoszeniem zapraszamy do kontaktu telefonicznego: cv@fmcosmetics.co.uk z tematem: magazynier-pakowanie paczek.

Źródło: http://londynek.net/jobs/+pakowanie+paczek+Londyn+Pn.Zach.+Wembley+Produkcja+Magazyny+ogloszenia+praca,/jobs/ad?ad_id=970265

ID ogłoszenia: 7505607e4a1b86bd

1 odpowiedź na “Dam fizyczną pracę w Anglii przy sortowaniu paczek na magazynie Wembley”

  1. Magazynier-pakowani paczek na 29 września 2015 @ 17:44

    Witam na stronie napisane jest kontakt telefoniczny a nie jest podany numer telefonu,mozna prosic o jakis numer bylbym zainteresowany praca. Pozdrawiam