£6,31 GBP/h

Dam fizyczną pracę w Anglii przy sprzątaniu w hotelu od zaraz Londyn

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Londyn
  • Znajomosć języka: Wymagana znajomość komunikatywna
  • Opublikowany: 5 sierpnia 2014 20:29

Od zaraz zatrudnimy osoby do pracy w Anglii w hotelarstwie na stanowisko pokojówki. Oferta z Londynu dla Polaków na dłuższy okres. Wynagrodzenie uzależnione od posiadanego doświadczenia.

Stanowisko: Pokojówka
Lokalizacja: Anglia, Londyn
Wynagrodzenie: 6,31 GBP/h

Zadania:
– utrzymywanie pokoi w czystości
– witanie nowych gości
– uzupełnianie asortymentu znajdującego się w pokojach

Wymagania:
– pracowitość, uczciwość, dyskrecja
– znajomość języka angielskiego jest wymagana
– umiejętność perfekcyjnego sprzątania
– osoba schludna, dobrze wychowana
– dobre zdrowie

Oferujemy:
– każdemu pracownikowi dajemy osobisty strój roboczy, o który musi dbać
– posiłki są zapewnione
– dobre wynagrodzenie godzinowe (wyższe przy dużym doświadczeniu)
– zatrudnienie na dłuższy okres
– dwie zmiany: od 8 do 16 i od 17 do 22
– pracę w centrum Londynu
– pomoc w pierwszych dniach

Aplikacja:
Chętnych zapraszamy do wysyłania CV wraz ze zdjęciem na adres: dam-prace-london@wp.pl

Źródło:

ID ogłoszenia: 56953e0e9c73c2b0

1 odpowiedź na “Dam fizyczną pracę w Anglii przy sprzątaniu w hotelu od zaraz Londyn”

  1. Witam Serdecznie!

    Chciałabym wyrazić chęć wzięcia udzialu w procesie rekrutacyjnym ,
    Proszę o kontakt w dogodnym dla Państwa terminie

    Z poważaniem
    Agnieszka Swiderka