£7 GBP/h brutto

Dam fizyczną pracę w Anglii w pralni podstawa znajomość języka Southall

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Southall
  • Znajomosć języka: Wymagana znajomość podstawowa
  • Opublikowany: 16 listopada 2015 23:27

Posiadamy wolne stanowiska dla pracowników fizycznych z podstawową znajomością języka angielskiego. Praca w Anglii (Southall) dla Polaków na zmiany popołudniowe.

Stanowisko: pracownik fizyczny
Lokalizacja: Anglia, Southall
Wynagrodzenie: 7 GBP/h brutto

Zadania:
– przyjmowanie ubrań od klientów
– pranie odzieży, prasowanie
– przygotowanie gotowych zestawów do odbioru

Wymagania:
– szybkość, energiczność, zaangażowanie
– punktualne stawianie się w pracy
– zdolność do pracy na zmiany popołudniowe (16:30-24:30)
– dobre zdrowie
– możliwość podjęcia pracy stałej
– umiejętność porozumiewania się w języku angielskim na poziomie podstawowym
– chęć podjęcia pracy fizycznej
– spostrzegawczość, sprawne dłonie

Oferujemy:
– wolne weekendy
– dobrze płatną pracę
– jasne warunki zatrudnienia
– legalną pracę za granicą
– wypłacanie wynagrodzenia zawsze na czas
– pracę w międzynarodowej firmie
– pomoc przy wypełnianiu dokumentów aplikacyjnych

Aplikacja:

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do wysyłania sms na numer: 07714247283 w treści proszę wpisać pralnia imię i miejsce zamieszkania.

Źródło: http://www.mojawyspa.co.uk/ogloszenia/10/225697/Pralnia

ID ogłoszenia: 843564a411a66eaf