£do ustalenia

Dam fizyczną pracę w Anglii z podstawową znajomością języka w pralni Southall

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Southall
  • Znajomosć języka: Wymagana znajomość podstawowa
  • Opublikowany: 6 grudnia 2015 23:53

Oferta pracy w Anglii (Southall) dla pracowników fizycznych z podstawową znajomością języka angielskiego. Zatrudnienie w pralni na godziny popołudniowe od zaraz dla Polaków.

Stanowisko: pracownik fizyczny
Lokalizacja: Anglia, Southall
Wynagrodzenie: do ustalenia
Start: od zaraz

Zadania:
Pracownik zajmuję się obsługą pralni, a więc dba o to, aby wszystkie zamówienia na dany dzień zostały zrealizowane.

Wymagania:
– zaradność, szybkość, samodzielność
– możliwość podjęcia pracy w godzinach popołudniowych od 14:30 do 00:00 a nawet 1:30 w nocy w zależności od ilości pracy
– chęć podjęcia pracy stałej
– podstawy języka angielskiego
– dobre zdrowie
– elastyczność godzinowa
– zaangażowanie

Oferujemy:
– wolne weekendy
– pracę na godziny popołudniowe
– pracę z językiem angielskim tylko na poziomie podstawowym
– dobrze płatną pracę
– wdrożenie w pierwszych dniach

Aplikacja:
W celu aplikacji na dane stanowisko należy przesłać sms na numer: 07714247283 w tresci prosze wpisac LLS imie oraz miejsce zamieszkania.

Źródło: http://www.angolia.co.uk/ads/show/adid/333521_Pralnia

ID ogłoszenia: 5465664b0f777ffd