£6,50 GBP/h

Dam pracę na magazynie przy załadunku i rozładunku towarów Irthlingborough

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Irthlingborough
  • Znajomosć języka: Wymagana znajomość komunikatywna
  • Opublikowany: 12 maja 2015 00:14
Dam pracę na magazynie przy załadunku i rozładunku towarów  Irthlingborough

Magazyn z Irthlingborough szuka pracowników do fizycznej pracy w Anglii przy załadunku i rozładunku towarów. Oferta dla magazyniera przy zbieraniu zamówień i ich pakowaniu.

Stanowisko: pracownik magazynowy
Lokalizacja: Anglia, Irthlingborough
Wynagrodzenie: 6,50 GBP/h

Zadania:
– załadunek towarów na tiry
– przyjmowanie zamówień i jego rozładunek
– zbieranie zamówień w systemie informatycznym
– wyszukiwanie produktów na półkach
– prowadzenie prac porządkowych
– wprowadzanie danych do komputera
– i inne

Wymagania:
– wykonywanie kilku czynności na raz
– samodzielność, odpowiedzialność, zaangażowanie, punktualność
– chęć podjęcia pracy fizycznej na magazynie
– posiadanie uprawnień na wózki widłowe będzie atutem
– doświadczenie na danym stanowisku jest mile widziane
– angielski na poziomie komunikatywnym

Oferujemy:
– praca zmianowa w godzinach: 7-15; 15-23; 23-7
– satysfakcjonujące wynagrodzenie
– najlepszym pracownikom zapewniamy szkolenia wewnętrzne i stabilne zatrudnienie
– pomoc w razie pytań
– wolne weekendy

Aplikacja:
Zainteresowanych zapraszamy do wysyłania CV po angielsku na maila: alicja@alliance-personnel.com

Źródło: http://www.poloniusz.pl/o1-22m731/

ID ogłoszenia: 7345551245f6880f