£10-12/h

Dam pracę w Anglii – accounting assistant, Manchester

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Manchester
  • Znajomosć języka: Wymagana znajomość dobra
  • Data rozpoczęcia pracy: 15/04/2022
  • Przewidywany czas zatrudnienia: 15/04/2023
  • Zakwaterowanie: Bez zakwaterowania
  • Opublikowany: 23 lutego 2022 00:10

Biuro rachunkowe z Manchesteru poszukuje młodszego księgowego (accounting assistant) do pracy w Anglii. Wymagana znajomość języka angielskiego oraz odpowiednie kwalifikacje zawodowe.

Firma Księgowa Greenlight Accountancy Ltd w Manchester, specjalizująca się w prowadzeniu kompleksowej księgowości dla szerokiej gamy klientów, zatrudni osobę na stanowisko młodszego księgowego (Accounting Assistant)
Opis stanowiska:
• Ewidencjonowanie/ksiegowanie przychodów i rozchodów dla rożnego rodzaju klientów manualne i komputerowe
• Pomoc w przygotowywaniu dokumentacji i ewidencji dla potrzeb kwartalnych deklaracji VAT
• Rozliczane kont bankowych
• Archiwizacja dokumentów, rozliczeń, dokumentów w ramach wykonywanych prac
• Komunikacja z klientami mailowa i telefoniczna
Czego oczekujemy od potencjonalnego kandydata?
• Wykształcenie średnie, kierunkowe AAT, ICB lub w trakcie kursów ksiegowych
• Ogólna Wiedza w zakresie podatków i księgowości,
• Minimum jeden rok doświadczenia w księgowości lub podatkach w Anglii
• Biegła znajomość obsługi programów Excell / Word
• Znajomość obsługi programu Xero/Quickbooks
• Biegła znajomośc języka angielskiego w mowie i piśmie
• Komunikatywność i otwartość na wiedzę
• Dbałość o szczegóły
• Dobra organizacja pracy
• Pozytywne nastawienie, samomotywacja do pracy
• Chęć rozwoju zawodowego i personalnego
Czego możesz oczekiwac od nas:
Zatrudninie na umowę o prace, stanowisko jest dostępne na pelny etat lub pół etatu (flexible) atrakcyjne wynagordzenie, dodatek emerytalny, gwarantowany rozwój profesjonalny oraz świetne warunki pracy.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV na adres:
anna@greenlightaccountancy.co.uk
Tel. 07709889612 , 0161 443 4144

ID ogłoszenia: 516620cf0a2d7315

Informacje o autorze ogłoszenia

Inne przedmioty dodane przez Greenlight Accountancy

  • Nie znaleziono innych ogłoszeń tego autora.
Ostatnie przedmioty dodane przez Greenlight Accountancy »