£2000-2500£

Dam pracę w Anglii bez języka jako monter mebli akademickich i hotelowych, Manchester UK

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Manchester
  • Znajomosć języka: Praca bez znajomości języka
  • Data rozpoczęcia pracy: 01.06.2021
  • Przewidywany czas zatrudnienia: pełny etat
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 13 maja 2021 01:13

W Manchester UK od zaraz także bez znajomości języka propozycja pracy w Anglii jako monter mebli w hotelach i akademikach. Zakwaterowanie opłacone przez pracodawcę.

Zakres obowiązków:

montaż mebli ( łóżka, biurka, szafy, itp. )
montaż mebli kuchennych

Wymagania:

Status osoby osiedlonej/ pre-settled-status – ( ewentualna pomoc w załatwieniu )
NIN (warunek wymagany)
Mile widziana znajomość j. angielskiego ( niekonieczny )
Mile widziane prawo jazdy kat. B
Doświadczenie na podobnym stanowisku, minimum 2 lata
Własne obuwie oraz ubrania robocze
Własna pościel, poduszka oraz przybory kuchenne
Środki na przejazd do UK oraz wyżywienie
Oferujemy:

Wynagrodzenie pomiędzy £2000 – £2500
Praca (akord)
Wynagrodzenie wypłacane w systemie miesięcznym
Zakwaterowanie opłacone przez pracodawce

Nasza strona:

ID ogłoszenia: 781609c2c92f3eb3

Informacje o autorze ogłoszenia

  • Dodane przez: Piotr82
  • Zarejestrowany od: 12 maja 2021

Inne przedmioty dodane przez Piotr82

  • Nie znaleziono innych ogłoszeń tego autora.
Ostatnie przedmioty dodane przez Piotr82 »