£6,50 GBP/h

Dam pracę w Anglii bez języka na produkcji żywności od zaraz Blackpool

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Blackpool
  • Znajomosć języka: Praca bez znajomości języka
  • Opublikowany: 8 października 2014 14:56

Zakład zajmujący się produkcją spożywczą poszukuje Polaków bez znajomości języka angielskiego na linię produkcyjną. Oferta pracy w Anglii od zaraz w Blackpool.

Stanowisko: Pracownik na linii produkcyjnej

Lokalizacja: Blackpool

Zarobki: 6,50 GBP/h

Obowiązki:

  • Zatrudnienie w fabryce na produkcji artykułów spożywczych.
  • Osoba zatrudniona będzie odpowiedzialna za pracę na linii produkcyjnej.
  • Do zadań należeć będzie pakowanie, kontrola jakości i inne prace zlecone przez przełożonego.

Oczekiwania:

  • możliwość pracy w godzinach dodatkowych
  • duża elastyczność godzinowa
  • gotowość podjęcia pracy w Anglii na stałe
  • znajomość języka angielskiego nie jest wymagana
  • pracowitość
  • zręczność
  • przestrzeganie wewnętrznych zasad firmy

Oferujemy:

  • pracę na dłużej
  • podpisanie umowy z angielskim pracodawcą
  • liczne nadgodziny
  • uczciwą stawkę godzinową

Aplikacja:
Osoby zainteresowane powyższą ofertą pracy w Anglii proszone są o kontakt:

  • telefonicznie: 0161 742 2320
  • mailowo: dorian.dyer@ideal-recruit.com

źródło: http://www.poloniusz.pl/o1-22nc98/

ID ogłoszenia: 43554330f2acec43

6 komentarzy na “Dam pracę w Anglii bez języka na produkcji żywności od zaraz Blackpool”

  1. Witam!
    Jestem poważnie zainteresowany tą praca, mam duże doświadczenie na taśmie prod.
    Posiadam certyfikat na wózki widłowe.
    Mam nr NINo oraz referencje od ostatniego pracodawcy w UK.
    Proszę o kontakt.
    maciek273@onet.pl
    tel: 48-518-641-381
    Pozdrawiam.

  2. Witam wraz z koleżanką jesteśmy zainteresowane ofertą pracy prosimy o kontakt na e-mail lub Tel.00306972036350. Dziękujemy.

  3. Jeste zainteresowany ofertą pracy

  4. Jestem zainteresowany oferta pracy, możliwość wyjazdu od zaraz kubus1904@wp.pl
    663308601

  5. Witam, jako, że jestem poważnie zainteresowany ofertą pracy proszę o kontakt.
    Tel. 530466608
    Możliwość wyjazdu od zaraz. Pozdrawiam.

  6. Praca na Produkcji magaYnach a takze wozkach widlowych na 26 maja 2015 @ 14:22

    Witam poszukujemy z nazyczona pracy w uk posiadam uprawnienia na wozki widlowe brytyjsjie mam doswiadczenie w pracaxh na magazynie Produkcji a towniez jako order picker pracowalem juz w uk okolo 8 lat mam wszystkie Nie zbendne dokumenty prosze o kontakt lukaszkotkiewicz99@gmail.com

Zostaw odpowiedź do maciek_C2