£9,25 GBP/h brutto

Dam pracę w Anglii 2019 bez języka od zaraz na magazynie hurtowni napojów w Birmingham UK

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Birmingham
  • Znajomosć języka: Praca bez znajomości języka
  • Data rozpoczęcia pracy: Od zaraz
  • Przewidywany czas zatrudnienia: minimum 6 miesięcy
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 23 października 2019 01:20

Aktualne ogłoszenie pracy w Anglii na magazynie hurtowni z napojami od zaraz w Birmingham UK. Ogłoszenie 2019 bez znajomości języka angielskiego z zakwaterowaniem zorganizowanym odpłatnie na miejscu.

Stanowisko: order picker

Liczba miejsc: 2

Miasto: Birmingham

Start: od zaraz

Umowa: na 6 miesięcy z możliwością przedłużenia

Zarobki: 9,25 GBP/h brutto

Zadania:

– zbieranie zamówień na palety z pomocą ręcznego wózka elektrycznego oraz skanera

– ręczny załadunek zgrzewek napojów (zgrzewki mogą ważyć do 20 kg)

– owijanie załadowanych palet stretchem

– odstawianie gotowych palet na odpowiednie miejsce w magazynie

Wymagania:

– mile widziane doświadczenie oraz nawet podstawowa znajomość języka angielskiego

– zaświadczenie o niekaralności nie starsze niż 3 miesiące

– pracowitość, dokładność, szybkość

– dyspozycyjność na co najmniej najbliższe pół roku

– dobra kondycja fizyczna, brak problemów z kręgosłupem

Oferujemy:

– atrakcyjne zatrudnienie na brytyjskich warunkach

– zakwaterowanie w komfortowych mieszkaniach (50 GBP/tyg od osoby)

– pomoc polskich koordynatorów na miejscu

– możliwość zorganizowania transportu do UK dla osób obecnie przebywających w Polsce

– gwarantowany minimalny kurs wymiany funta 1 GBP = 5 PLN

Zgłoszenia proszę wysyłać na adres oxf-uk@solution4u.com z dopiskiem “Hurtownia napojów Birmingham 2019”

OXF employment Ltd.
10-28 Friars Entry
Oxford UK

ID ogłoszenia: 9555da64cc068f6b

1 odpowiedź na “Dam pracę w Anglii 2019 bez języka od zaraz na magazynie hurtowni napojów w Birmingham UK”

  1. Witam jestem zainteresowany ogloszeniem pracowalem wczesniej na podobnych stanowiskach jestem z birmingham pilnie poszukuje pracy mam 30 lat chetnie podejme prace od zaraz odp prosze kierowac na maila
    Serdecznie pozdrawiam Piotr