££20k-£27

Dam pracę w Anglii bez języka pracownik stacji demontażu-rozbiórka aut, Craven Arms

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Craven Arms
  • Znajomosć języka: Praca bez znajomości języka
  • Data rozpoczęcia pracy: 11/07/2021
  • Przewidywany czas zatrudnienia: Praca na stale
  • Zakwaterowanie: Brak informacji
  • Opublikowany: 7 lipca 2021 00:08

W rejonie Craven Arms od zaraz aktualne ogłoszenie dam pracę w Anglii również bez znajomości języka jako pracownik stacji demontażu przy rozbiórce samochodów na części.

OGLOSZENIE O PRACE
Stacja Demontażu pojazdów BR CARS RECYCLING LTD w Craven Arms poszukuje energicznej, zdyscyplinowanej, odpowiedzialnej, pracowitej osoby na stanowisko:
DEMONTAŻ ROZBIÓRKA SAMOCHODÓW OSOBOWYCH NA CZĘŚCI.
Miejsce pracy: BRCARSRECYCLING, Aston Hill Road, Craven Arms, SY7 8NU
Obowiązki: DEMONTAŻ POJAZDÓW SAMOCHODOWYCH
Godziny pracy: Poniedzialek – Piatek 8:00 – 17:00 (Nadgodziny dostępne)
Wynagrodzenie w zależności od doświadczenia – £20,000-£27,000
Wymagania:

-doświadczenie pracy przy mechanice / demontażu pojazdów
– podstawowa znajomość budowy samochodu i części samochodowych, blacharka samochodowa , części karoserii ( drzwi, maski, klapy, zderzaki, błotniki, elementy cięte. )
– umiejętność pracy w zespole
– bardzo dobra organizacja pracy
– dokładność i skrupulatność
– samodzielność i odpowiedzialność w wykonywaniu powierzonych zadań,
– uczciwość, sumienność oraz dbałość o powierzone mienie
– licencja na wozki widlowe mile widziana
Oferujemy:

– stabilną pracę na pełen etat
– różnorodne bonusy lojalnościowe oraz ilościowe

Język Angielski nie wymagany

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV wraz z listem motywacyjnym wyłącznie drogą elektroniczną na adres mailowy

brcarsrecycling@gmail.com Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi osobami.

ID ogłoszenia: 35260e2265c72040

Informacje o autorze ogłoszenia

Inne przedmioty dodane przez brcarsrecycling

  • Nie znaleziono innych ogłoszeń tego autora.
Ostatnie przedmioty dodane przez brcarsrecycling »