£do ustalenia

Dam pracę w Anglii bez języka przy pakowaniu perfum od zaraz Londyn

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Londyn
  • Znajomosć języka: Praca bez znajomości języka
  • Przewidywany czas zatrudnienia: na dłużej
  • Zakwaterowanie: Bez zakwaterowania
  • Opublikowany: 5 lutego 2017 02:03

Dostępna od zaraz oferta pracy w Anglii na produkcji perfum. Zatrudnienie możliwe w zakładzie z Londynu dla kandydatów bez znajomości języka przy pakowaniu towarów.

Stanowisko: pakowacz

Miejsce pracy: West Greenwich, Londyn, Anglia

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Stawka godzinowa: do ustalenia

Opis stanowiska:

  • jest to praca w zakładzie produkującym perfumy
  • zadaniem pracownika będzie pakowanie gotowych produktów
  • osoba zatrudniona będzie zajmowała się obsługą wózka widłowego

Wymagania:

  • dokładne i staranne wykonywanie zadań
  • motywacja i chęć do podjęcia pracy
  • odpowiedzialne podejście do obowiązków
  • pracowitość i zaangażowanie
  • zdolność szybkiego nabywania nowych umiejętności
  • możliwość podjęcia pracy w Anglii od zaraz

Oferujemy:

  • pracę w szybko rozwijającej się angielskiej firmie
  • opiekę konsultanta na miejscu
  • dobre zarobki
  • zatrudnienie na czas nieokreślony

Aplikacja:

Drodzy kandydaci, jeżeli jesteście zainteresowani powyższym ogłoszeniem prosimy o wysyłanie zgłoszeń z CV na adres e-mail:

operations@bahoma.com

Źródło: http://londynek.net/jobs/ad?ad_id=1065067

ID ogłoszenia: 95589661a23c1a5

2 komentarze na “Dam pracę w Anglii bez języka przy pakowaniu perfum od zaraz Londyn”

  1. Witam. Dwie dziewczyny poszukują pracy. Prosimy o kontakt na nr 07428084214

  2. Magdalena na 17 lutego 2017 @ 14:10

    Witam, moja kolezanka i ja szukamy pracy.
    Jesli oferta jest aktualna proszę o kontakt, nr tel 07751700367
    Pozdrawiam

Zostaw odpowiedź do Marta