£do uzgodnienia

Dam pracę w Anglii bez języka przy remontach, wykończeniach od zaraz Londyn

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Londyn
  • Znajomosć języka: Praca bez znajomości języka
  • Opublikowany: 27 marca 2014 01:10

Firma budowlana zatrudni pracownika ogólnobudowlanego z doświadczeniem. Oferta pracy w Anglii bez znajomości języka angielskiego od zaraz w budownictwie przy wykończeniach i remontach.

Stanowisko: pracownik ogólnobudowlany

Miejsce pracy: Londyn

Zarobki: do uzgodnienia

Obowiązki:

  • Obowiązkiem będzie wykonywanie prac przy remontach i wykończeniach.
  • Do zadań należeć będzie malowanie, układanie podłóg, tapetowanie, stolarka.
  • Możliwe iż do zadań należeć będzie wykonywanie podstawowych instalacji elektrycznych- gniazdek, halogenów

Oczekiwania:

  • Koniecznie osoby z doświadczeniem
  • wolność od nałogów
  • pracowitość
  • fachowość
  • wiek do 28 lat
  • dobra kondycja fizyczna oraz brak przeciwwskazań zdrowotnych

Oferta:

  • Zatrudnienie na czas nieokreślony

Aplikacja:
Wszelkie informacje pod numerem telefonu:

  • 07754419045 Grzegorz

źródło: http://londynek.net/jobs/Praca+od+zaraz+remonty+wykonczenczenia+Londyn+Victoria+Budownictwo+i+Remonty+ogloszenia+praca,/jobs/ad?ad_id=827226

ID ogłoszenia: 681533301a2ca3fe