£do uzgodnienia

Dam pracę w Anglii bez języka przy wykończeniach na budowie od zaraz Londyn

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Londyn
  • Znajomosć języka: Praca bez znajomości języka
  • Przewidywany czas zatrudnienia: praca stała
  • Zakwaterowanie: Bez zakwaterowania
  • Opublikowany: 1 sierpnia 2016 20:11

Firma z Londynu przyjmie od zaraz doświadczonego pracownika ogólnobudowlanego. Praca w Anglii na budowie bez znajomości języka – jest to oferta zatrudnienia stałego, dla osób solidnych i znających się na fachu.

Stanowisko: pracownik ogólnobudowlany.

Wynagrodzenie: do uzgodnienia.

Miejsce zatrudnienia: Londyn.

Zakres obowiązków na stanowisku:

  • stawianie lub przekształcanie ścianek działowych;
  • dobudówki – plastrowanie, zbrojenia, stawianie ścian, murowanie,
  • pomoc przy wykończeniach.

Wymagania wobec pracownika:

  • znajomość angielskich systemów budowlanych;
  • doświadczenie w pracach ogólnobudowlanych;
  • sumienność i profesjonalizm;
  • odpowiednie podejście;
  • terminowość;
  • duża dokładność wykonywanych prac;
  • zaletą będzie doświadczenie przy wykończeniach;
  • konto walutowe;
  • wyrobiony NIN i UTR.

Oferujemy:

  • stałe zatrudnienie z zapewnionym wysokim wynagrodzeniem;
  • legalne warunki pracy;
  • dużą liczbę zleceń;
  • prawo do płatnego urlopu;
  • brytyjską umowę na czas nieokreślony.

Aplikacje:
Zapraszamy serdecznie do składania aplikacji poprzez stronę internetową:

Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko na niektóre zgłoszenia. Nie wysyłamy odpowiedzi odmownych.

ID ogłoszenia: 264579f69914e73d