£do uzgodnienia

Dam pracę w Anglii bez języka w gastronomii dla pomocników kucharzy

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Anglia
  • Znajomosć języka: Praca bez znajomości języka
  • Przewidywany czas zatrudnienia: na stałe
  • Opublikowany: 9 sierpnia 2014 03:40

Sieć meksykańskich restauracji poszukuje pracowników w charakterze pomocników kucharzy. Ogłoszenie pracy w Anglii w gastronomii dla osób bez znajomości języka angielskiego.

Stanowisko: pomoc kucharzowi

Lokalizacja: całe UK

Zarobki: do uzgodnienia

Obowiązki:

  • Uzależnione od posiadania doświadczenia.
  • Osoby bez będą musiały początkowo wykonywać głównie zadania na zmywaku, przechodząc przez mycie i szatkowanie warzyw do czynności trudniejszych jakimi będzie samodzielne wykonywanie dań.
  • Dbanie o porządek w miejscu pracy

Oczekiwania:

  • mile widziane doświadczenie
  • atutem będzie nawet podstawowa znajomość języka angielskiego
  • możliwość podjęcia pracy od zaraz
  • umiejętność szybkiego przyswajania wiedzy
  • posiadanie konta w banku

Oferta:

  • umowa na czas nieokreślony
  • niezbędne przeszkolenie
  • Zatrudnienie w firmie z bardzo dobrą pozycją na rynku
  • 45 h pracy tygodniowo
  • Wypłaty będą przelewane na konto raz w tygodniu
  • zatrudnienie na legalnych warunkach

Aplikacja:
Chętnych prosimy o przesyłanie aplikacji na adres: lukasz.chimi@interia.pl
w tytule należy wpisać: “praca na kuchni – chimi”

źródło: http://www.poloniusz.pl/o1-22gj27/

ID ogłoszenia: 83153e40a12ea08b