£7,75/h

Dam pracę w Anglii bez znajomości języka jako pomoc kuchenna Solihull

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Solihull
  • Znajomosć języka: Praca bez znajomości języka
  • Data rozpoczęcia pracy: do ustalenia
  • Przewidywany czas zatrudnienia: na stałe
  • Zakwaterowanie: Brak informacji
  • Opublikowany: 24 września 2017 04:53

Proponujemy zatrudnienie na kuchni w restauracji z Solihull jako pomoc kuchenna. Oferta stałej pracy w Anglii dla osób bez znajomości języka i doświadczenia.

Stanowisko: Pomoc kuchenna w restauracji

Miejsce zatrudnienia: Solihull, Anglia

Zarobki: około 7,75 GBP na godzinę pracy – do ustalenia w kontakcie bezpośrednim

Zakres zadań:

  • obowiązkiem pracownika będzie wykonywanie zadań pomocniczych na kuchni
  • osoba zatrudniona zajmuje się krojeniem warzyw, przygotowywaniem prostych deserów, pizzy
  • przyjmowanie i rozkładanie dostaw
  • wykonywanie pracy przy taśmie, polegającej na wydawaniu jedzenia

Wymagania:

  • dobra sprawność fizyczna
  • chęć i gotowość do podjęcia stałej pracy w Anglii
  • rzetelne wywiązywanie się z obowiązków
  • niewymagana znajomość języka ani doświadczenie

Oferujemy:

  • zatrudnienie na stałe – nie szukamy pracowników tymczasowych!
  • pracę na pełny etat lub pół
  • kuchnia czynna jest od 8 do 24 i w tych godzinach wykonywana jest praca

Aplikacja:
Osoby zainteresowane powyższą ofertą, proszone są o kontakt telefoniczny, pod numerem:

Mariusz: 07405374461

źródło: http://praca.felcia.co.uk/w-anglii/solihull-b91/praca-na-kuchni,ad-321682.html

ID ogłoszenia: 10659c6ef4ec896f

1 odpowiedź na “Dam pracę w Anglii bez znajomości języka jako pomoc kuchenna Solihull”

  1. Praca na kuchni na 26 września 2017 @ 19:03

    Czy mozliwe jest zakwaterowanie w tej pracy?

Aby skontaktować się z autorem ogłoszenia, wypełnij poniższy formularz.