£7,20/h brutto

Dam pracę w Anglii bez znajomości języka magazyn logistyczny od zaraz Rugby

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Rugby
  • Znajomosć języka: Praca bez znajomości języka
  • Przewidywany czas zatrudnienia: na dłużej
  • Zakwaterowanie: Bez zakwaterowania
  • Opublikowany: 20 lutego 2017 03:26

Propozycja zatrudnienia na magazynie firmy logistycznej z Rugby. Od zaraz atrakcyjna oferta pracy w Anglii dla kandydatów bez znajomości języka na dłuższy okres.

Stanowisko: pracownik na magazynie

Miejsce zatrudnienia: Rugby, Anglia

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Pensja: 7,20 GBP za godzinę brutto

Opis stanowiska:

  • jest to praca na stanowisku pracownika magazynu w znanej na rynku brytyjskiej firmie logistycznej
  • zadaniem pracownika będzie odbieranie i wysyłanie towaru oraz skanowanie artykułów

Wymagania:

  • dużą zaletą będzie posiadanie doświadczenia
  • chęć i motywacja do pracy
  • dyspozycyjność od zaraz

Oferujemy:

  • pracę na zmiany 5-6 dni w tygodniu w godzinach od 6 do 14 lub od 14 do 22
  • prawo do płatnego urlopu
  • niedrogą stołówkę oraz parking
  • możliwość dłuższej współpracy
  • wysokie zarobki wypłacane co tydzień
  • ubezpieczenie oraz plan emerytalny
  • dostęp do zniżek i voucherów

Aplikacja:

Drodzy kandydaci, zapraszamy do wysyłania wiadomości z CV na adres e-mail:

klaudia.biziorek@extrapersonnel.co.uk

Źródło: www.angolia.co.uk/ads/show/adid/443693_Praca-na-magazynie-Konkurencyjna-oferta-

ID ogłoszenia: 32958a7972aee59e

4 komentarze na “Dam pracę w Anglii bez znajomości języka magazyn logistyczny od zaraz Rugby”

  1. Witam, na podany adres @ wysłałem zgłoszenie. Proszę o szybki kontakt. Pozdrawiam

  2. Witam Wysłałem Maila

  3. jestem z Coventry . szukam pracy na pol etatu w godzinach szkolnych lub w weekend . mam wlasny transport .

  4. BARBARA WITKOWSKA na 3 marca 2019 @ 12:22

    JESTESMY Z MEZEM ZAINTERESOWANI TAKA PRACA.

Zostaw odpowiedź do Adrian