£8 /h

Dam pracę w Anglii bez znajomości języka na produkcji lodów Birmingham przy taśmie

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Birmingham
  • Znajomosć języka: Praca bez znajomości języka
  • Przewidywany czas zatrudnienia: 3 miesiące
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 23 maja 2016 20:17

Od zaraz poszukiwane osoby do tymczasowej pracy w Anglii na produkcji lodów przy taśmie w Birmingham. Zatrudnienie bez znajomości języka na okres 3 miesięcy. Płatne zakwaterowanie będzie zorganizowane.

Stanowisko: pracownik produkcji

Miejsce pracy: Birmingham

Zarobki: 8,00 GBP/h

Liczba wakatów: 4

Start: od zaraz –  do końca sierpnia 2016

Zadania:
Praca w charakterze pomocnika na produkcji lodów. Zadania głównie przy taśmie wykonywane w pozycji stojącej – pakowanie, kontrola jakości, obsługa maszyn, nadzór nad prawidłowością przebiegu produkcji, przynoszenie składników z chłodni na linię produkcyjną.

Wymagania:
– dyspozycyjność od zaraz
– chęci i motywacja do ciężkiej pracy
– możliwość wyjazdu na minimum 3 miesiące
– mile widziane doświadczenie w produkcji spożywczej
– wytrzymałość na niską temperaturę
– aktualne badania do celów sanitarno-epidemiologicznych
– osoby bez nałogów, nie karane

Oferujemy:
– płatne zakwaterowanie w wynajętych mieszkaniach
– dobre zarobki + premie
– pomoc przy dopełnieniu wszystkich formalności na miejscu
– możliwość przedłużenia umowy dla najlepszych pracowników
– wsparcie Polskiego koordynatora

Aplikacja:
Kandydatów zainteresowanych ofertą prosimy o przesłanie zgłoszeń na podany poniżej adres poczty e-mail. Zatrudnienie od zaraz.

uk-employment@europe.com

W tytule wiadomości proszę napisać „produkcja lodów, Birmingham 06.2016”

Oferty z nieodpowiednim tytułem mogą być przeoczone lub pominięte.

ID ogłoszenia: 305574380192bc9e

14 komentarzy na “Dam pracę w Anglii bez znajomości języka na produkcji lodów Birmingham przy taśmie”

  1. Jestem zainteresowany ta oferta pracy.
    proszę o kontakt

  2. Witam,
    Razem z kolezanka jestesmy zainteresowane ta oferta. Prosze o kontakt.
    Pozdrawiam.

  3. Witam,
    Razem z koleżanką jesteśmy zainteresowane tą ofertą. Prosimy o kontakt.

  4. Witam.
    Jestem bardzo zainteresowana pracą na produkcji przy pakowaniu wyrobów cukierniczych. Proszę o kontakt e-mail : sg0608@wp.pl

  5. Witam, jestem zainteresowana tą ofertą pracy wraz z koleżanką. Proszę o kontakt

  6. „produkcja lodów, Birmingham 06.201 na 31 maja 2016 @ 15:25

    Jestem zainteresowany ww oferta pracy, proszę o kontakt.

  7. Bartosz Maszkowski na 31 maja 2016 @ 22:22

    Witam prosze o kontakt 669 264 992

  8. Witam serdecznie. Dopiero przyleciałem do UK i poszukuje pracy. Z chęcią podejmę każda pracę wymienioną w ogłoszeniu. Proszę o kontakt. Mieszkam w Birmingham. Jestem pełen zapału do pracy.

  9. Witam jestem zainteresowana oferta

  10. Witam! Jestem zainteresowana ofertą pracy, proszę o kontakt.

  11. „produkcja lodów, Birmingham 06.2016” na 6 czerwca 2016 @ 09:19

    Witam razem z partnerką jesteśmy zainteresowani ta oferta pracy. Podstawy angielskiego u partnerki ja komunikatywny . Pracę możemy podjąć od zaraz. Z góry dziekujemy. Mój nr tel. 508-505-581

  12. Witam, jestem zainteresowana ofertą pracy. Do UK przyjechałam kilka dni temu,mieszkam niedaleko Birmingham i mam 18 lat.Pilnie poszukuje jakiejkolwiek pracy.Proszę o kontakt 🙂

  13. Witam jestem zainteresowana ta oferta z moją koleżanką bardzo bymy chciały pracować mój numer telefonu 512152027

  14. Gabriela na 31 lipca 2016 @ 02:03

    Witam
    Jestem zainteresowana praca.prpsze o kontakt

Zostaw odpowiedź do Klaudia