£9,60 GBP/h

Dam pracę w Anglii bez znajomości języka na produkcji napojów Bristol 2018

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Bristol
  • Znajomosć języka: Praca bez znajomości języka
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Przewidywany czas zatrudnienia: 3 miesiące próbne, potem stała
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 22 stycznia 2018 07:00

Od zaraz fabryka napojów izotonicznych z Bristol UK poszukuje pracowników. Aktualna oferta pracy w Anglii 2018 bez znajomości języka na produkcji wyrobów takich, jak napoje energetyczne i izotoniczne. Możliwe odpłatne zakwaterowanie niedaleko zakładu.

Stanowisko: pracownik produkcji

Miejsce pracy: Bristol UK

Zarobki: 9,60 GBP/h brutto

Start: od zaraz

Liczba miejsc:5

Zadania:

Na powyższym stanowisku pracownik odpowiedzialny będzie za zadaniach pomocnicze w procesie produkcji napojów izotonicznych i energetycznych. Do obowiązków zaliczać będzie się m.in. obsługa maszyn (po uprzednim przeszkoleniu), kontrola jakości, czyszczenie urządzeń i zbiorników oraz pakowanie gotowych wyrobów na ostatnim etapie produkcji.

Wymagania:

  • dyspozycyjność pracownika na minimum 3 najbliższe miesiące
  • mile widziane doświadczenie przy produkcji spożywczej
  • aktualne badania do celów sanitarnych
  • umiejętność pracy w szybkim tempie pod presją czasu
  • szukamy osób niezawodnych, poważnie podchodzących do wykonywanych obowiązków

Oferujemy:

  • odpłatne zakwaterowanie w komfortowych mieszkaniach w pokojach 2 osobowych (120 GBP miesięcznie) lub 1 osobowych (180 GBP miesięcznie)
  • terminowe wypłaty wynagrodzenia w formie tygodniówek
  • możliwość podjęcia pracy przez osoby nieznające języka angielskiego, gdyż na miejscu pracuje już polskojęzyczna załoga
  • dla osób chętnych możliwość wypracowania nadgodzin, które są płatne +25% stawki podstawowej

Aplikacja:

Zgłoszenia wraz CV w języku angielskim proszę przesyłać na adres cleversolutions@officials.co.uk z dopiskiem: produkcja Bristol 02/18.

Prosimy również o zamieszczeniu klauzuli dotyczącej zgody na przetwarzanie danych osobowych na potrzeby rekrutacji.

Clever Solutions Ltd.
Cook St
Coventry, CV1
email: cleversolutions@officials.co.uk

ID ogłoszenia: 8935a6581c75d186

6 komentarzy na “Dam pracę w Anglii bez znajomości języka na produkcji napojów Bristol 2018”

  1. Jestem interosowany o praca o numer mamę 0048 888089884

  2. chce podiac prace prosze o kontakt

  3. Prosze o kontakt, jestem zainteresowany.

  4. Witam, jestem zainteresowana ofertą , produkcji napojów Bristol.nr.trl.do kontaktu +48721334726
    Mam Inshulanse oraz konto bankowe .

  5. Witam czy oferta jest jeszcze aktualna pozdrawiam. 07465771279.

  6. Witam
    Jestem zainteresowany ofertą pracy „produkcja napojów Bristol” 0048 511607033