£10,00 na godz.

Dam pracę w Anglii bez znajomości języka na produkcji serów od zaraz Southampton

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Southampton
  • Znajomosć języka: Praca bez znajomości języka
  • Przewidywany czas zatrudnienia: czas nieokreślony
  • Zakwaterowanie: Brak informacji
  • Opublikowany: 3 listopada 2021 00:10

Ogłoszenie aktualnej od zaraz pracy w Anglii na produkcji serów. Zatrudnienie w zakładzie z Southampton dla pracowników produkcji bez znajomości języka. Pracodawca zapewnia możliwość rozwoju.

Stanowisko: pracownik produkcji.

Lokalizacja: Southampton.

Wynagrodzenie: 10,00 GBP na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • praca przy produkcji serów zgodnie z obowiązującymi procedurami;
  • pracownik będzie obsługiwał maszyny, a także pakował gotowe produkty na podstawie standardów.

Wymagania:

  • otwartość;
  • szybkie przyswajanie nowych informacji;
  • umiejętność pracy w zespole;
  • doskonała organizacja czasu pracy;
  • mile widziana będzie znajomość języka angielskiego w stopniu podstawowym;
  • możliwość samodzielnego dojeżdżania do pracy.

Oferujemy:

  • zatrudnienie do podjęcia od zaraz;
  • stałe zatrudnienie;
  • możliwość rozwoju osobistego;
  • opcję przejścia na kontrakt;
  • przynajmniej 40 godzin pracy w tygodniu;
  • bardzo dobre warunki finansowe.

Aplikacja:

CV prosimy kierować na adres e-mail: angelika@iandpmanagement.co.uk albo można zadzwonić pod numer telefonu: 02380630655 (Office) albo 07557366282 (Mobile).

Źródło: www.sotland.pl/classifieds/praca-oferty/oferty-pracy/produkcja-serow_i109778

ID ogłoszenia: 8046182b1c1d18db