£9,60 GBP/h

Dam pracę w Anglii bez znajomości języka od zaraz sprzątanie kina w Londynie 2020

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Londyn
  • Znajomosć języka: Praca bez znajomości języka
  • Data rozpoczęcia pracy: Od zaraz
  • Przewidywany czas zatrudnienia: minimum 6 miesięcy
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 1 lutego 2020 01:06

Dla sprzątaczy lub sprzątaczek propozycja pracy w Anglii przy sprzątaniu kina w Londynie od zaraz. Oferta 2020 także bez znajomości języka angielskiego. Zorganizowane zakwaterowanie na miejscu (odpłatnie).

Stanowisko: pracownik sprzątający

Start: od zaraz

Umowa: 6 miesięcy

Wynagrodzenie: od 9,60 GBP/h brutto +premie

Liczba miejsc: 4

Zadania:

– sprzątanie sal kinowych po zakończonych seansach

– sprzątanie powierzchni ogólnodostępnych w tym toalet

Wymagania:

– mile widziana znajomość języka angielskiego

– atutem będzie doświadczenie przy sprzątaniu powierzchni komercyjnych

– dyspozycyjność na minimum 6 miesięcy

– osoby bez nałogów, niekarane

Oferujemy:

– atrakcyjne wynagrodzenie oraz premie uzależnione od wydajności pracownika

– pomoc przy wszystkich formalnościach

– zakwaterowanie zorganizowane na miejscu

– miła atmosfera w międzynarodowym, zgranym zespole pracowników

Aplikacja:

Drodzy kandydaci prosimy o wysłanie CV (preferowane w j. angielskim) na adres:

smart.work@solution4u.com

z dopiskiem Kino Londyn 02/2020.

Smart Work Solutions Ltd.

J349+PX Aldridge, Walsall UK

„Hundreds of jobs with a wide range of professional qualifications.”

ID ogłoszenia: 5225e30dfa256ef7