£od 10,50 na godz.

Dam pracę w Anglii bez znajomości języka pakowanie dżemów od zaraz Exeter

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Exeter
  • Znajomosć języka: Praca bez znajomości języka
  • Przewidywany czas zatrudnienia: 2 miesiące z opcją przedłużenia
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 15 marca 2023 00:08

Dla pakowaczy aktualna od zaraz praca w Anglii 2023. Zatrudnienie w Exeter przy pakowaniu dżemów bez znajomości języka. Zakwaterowanie zostanie zorganizowane przez pracodawcę odpłatnie.

Stanowisko: pakowacz.

Lokalizacja: Exeter.

Wynagrodzenie: od 10,50 GBP brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 6.

Zadania na stanowisku:

  • wykonywanie zadań przy linii produkcyjnej;
  • obsługiwanie urządzeń do produkcji dżemów i marmolad;
  • wykonywanie zadań związanych z pakowaniem gotowych produktów do kartonowych opakowań.

Wymagania:

  • możliwość podjęcia tymczasowej pracy w UK;
  • dostępność od zaraz na 2 miesiące;
  • atutem będzie znajomość języka angielskiego;
  • wysoka sprawność fizyczna;
  • pracowitość.

Oferujemy:

  • zakwaterowanie w jednoosobowych pokojach w cenie 40 GBP na tydzień;
  • bardzo dobre warunki finansowe oraz premie uzależnione od wydajności;
  • przyjazną atmosferę w pracy w międzynarodowym zespole pracowników;
  • dla najlepszych pracowników możliwość podjęcia pracy na dłużej.

Aplikacja:

Zgłoszenia, mile widziane w języku angielskim, można kierować na adres e-mail: milena.wieczorek@gazeta.pl

Źródło: https://praca-sezonowa24.pl/ogloszenie/praca-w-anglii-na-producji-dzemow-bez-znajomosci-jezyka-od-zaraz-przetwornia-z-exeter/

ID ogłoszenia: 5856410c68620b03