£8,80 - 9,80 GBP/h

Dam pracę w Anglii bez znajomości języka pakowanie lodów od zaraz w Nottingham 2021

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Nottingham
  • Znajomosć języka: Praca bez znajomości języka
  • Przewidywany czas zatrudnienia: Wakacje 2021
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 2 czerwca 2021 00:10

Od zaraz dla pakowaczy tymczasowa praca w Anglii przy pakowaniu lodów. Zatrudnienie bez znajomości języka na produkcji rejonie Nottingham UK. Zakwaterowanie dla pracowników zapewnione odpłatnie.

Stanowisko: pakowacz / pracownik produkcji

Start: od zaraz

Zarobki: 8,80 GBP/h brutto (osoba bez języka), 9,80 GBP/h brutto (osoba znająca język)

Liczba miejsc: 4

Miejsce: Nottingham, UK

Umowa: do końca sierpnia 2021

Zadania:

Stojąca powtarzalna praca na linii produkcyjnej przy kontroli jakości oraz pakowaniu deserów lodowych w dużej fabryce. W zakładzie panuje obniżona temperatura powietrza w wysokości ok +2-4 stopni Celsjusza.

Wymagania:

– doświadczenie w pracy przy produkcji żywnością (mile widziane w produkcji chłodniczej)

– dyspozycyjność do końca sierpnia 2021

– brak nałogów i problemów z nadużywaniem napojów procentowych

– gotowość do pracy w warunkach chłodniczych

– chęć do wzięcia godzin nadliczbowych jeśli będzie taka potrzeba

– bezkonfliktowość, umiejętność współpracy w grupie, odpowiedzialność

Oferujemy:

– legalne tymczasowe zatrudnienie za pośrednictwem brytyjskiej agencji pracy niezależnie od brexitu i pandemii

– zorganizowane mieszkanie (koszt ok 45 GBP tygodniowo od osoby)

– zapewniamy wsparcie przy wszystkich niezbędnych formalnościach

– po zakończeniu kontraktu dla sprawdzonych pracowników istnieje możliwość podjęcia zatrudnienia na innych projektach koordynowanych przez naszą agencję

Aplikacja:

Zgłoszenia wraz CV w języku angielskim proszę przesyłać na adres cleversolutions@officials.co.uk z dopiskiem “Desery Nottingham 06/2021”.

Prosimy również o zamieszczeniu klauzuli dotyczącej zgody na przetwarzanie danych osobowych na potrzeby rekrutacji.

Clever Solutions Ltd.
Cook St
Coventry, CV1
email: cleversolutions@officials.co.uk

ID ogłoszenia: 69860b6a4035c7b7