£do uzgodnienia

Dam pracę w Anglii bez znajomości języka przy pakowaniu chleba Londyn

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Londyn
  • Znajomosć języka: Praca bez znajomości języka
  • Data rozpoczęcia pracy: do uzgodnienia
  • Przewidywany czas zatrudnienia: na czas nieokreślony
  • Zakwaterowanie: Brak informacji
  • Opublikowany: 30 kwietnia 2017 02:08

Aktualnie oferujemy możliwość podjęcia pracy w Anglii na stanowisku pakowacza w fabryce na produkcji pieczywa i wyrobów cukierniczych. Ogłoszenie z Londynu przy pakowaniu dla osób bez znajomości języka angielskiego.

Stanowisko: Pakowacz chleba w fimie zajmującej się dystrybucją polskich tradycyjnych wyrobów
Miejsce zatrudnienia: Londyn, Anglia
Wynagrodzenie: do ustalenia

Zakres zadań:

  • oferta dotyczy zatrudnienia w firmie z polskimi tradycjami, produkującej pieczywo oraz wyroby cukiernicze
  • osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie zajmować się pakowaniem chleba, odpowiednim składowaniem skrzynek
  • obowiązkiem będzie dbanie o porządek i wykonywanie zadań zgodnie z zasadami BHP

Oczekiwania:

  • energiczność
  • doświadczenie zdobyte w pracy na produkcji żywności
  • wysoka sprawność fizyczna
  • zdolność do pracy w grupie

Oferujemy:

  • przeszkolenie i pomoc we wdrożeniu się na stanowisko
  • pracę w firmie z ugruntowaną pozycją na rynku

Aplikacja:
Osoby zainteresowane proszone są o przesłanie zgłoszenia z załączeniem CV na poniżej podany adres kontaktowy:

  • praca@polishvillagebread.co.uk

źródło: http://londynek.net/jobs/ad?ad_id=1108231

ID ogłoszenia: 715904ff004313a