£8,80 GBP/h

Dam pracę w Anglii bez znajomości języka przy produkcji kanapek od zaraz w Leeds

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Leeds
  • Znajomosć języka: Praca bez znajomości języka
  • Przewidywany czas zatrudnienia: 3 miesiące próbne, potem stała
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 16 sierpnia 2017 04:00

Bez znajomości języka aktualna oferta pracy w Anglii przy produkcji kanapek w fabryce z Leeds. Zatrudnienie od zaraz dla Polaków z zakwaterowaniem zorganizowanym na miejscu (odpłatnie).

Miejsce pracy: Leeds

Stanowisko: Pracownik produkcji

Zarobki: 8,80 GBP/h brutto (około 360 GBP tygodniowo)

Liczba miejsc: 4

Start: od zaraz, sierpień / wrzesień 2017

Zadania:
– praca przy taśmie polegająca na składaniu kanapek (wkładanie wędliny, sera, pomidora, sałaty itp.)
– zawijanie wrapów / tortilli
– obsługa maszyn paczkujących po przeszkoleniu
– ręczne wkładanie kanapek do opakowań
– kontrola jakości, pakowanie, magazynowanie

Wymagania:
– dyspozycyjność od zaraz na okres minimum 3 miesięcy
– zdolność do wyczerpującej pracy fizycznej w zakładzie produkcyjnym
– mile widziane doświadczenie w pracy z żywnością
– zaświadczenie o niekaralności, brak nałogów
– język angielski będzie atutem, ale nie jest konieczny (Większość załogi stanowią Polacy)

Oferujemy:
– atrakcyjną pracę tymczasową na okres 3 miesięcy
– możliwość podpisania stałego kontraktu bezpośrednio z pracodawcą
– zakwaterowanie w mieszkaniach należących do agencji (koszt 50 GBP/tyg.)
– miłą i przyjazną atmosferę w pracy
– pomoc przy formalnościach

Zgłoszenia można wysyłać na podany poniżej adres.

W tytule wiadomości proszę napisać „Produkcja kanapek Leeds 08/2017″

Jobs4U Recruitment Agency

jobs-4You@englandmail.com

Skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

ID ogłoszenia: 2315993933ab40c0

6 komentarzy na “Dam pracę w Anglii bez znajomości języka przy produkcji kanapek od zaraz w Leeds”

  1. ALICJA WILCZYNSKA na 1 września 2017 @ 14:27

    mieszkam w blackburn i moge prace zaczac od teraz.

  2. ALICJA WILCZYNSKA na 1 września 2017 @ 14:29

    moge prace zaczac od teraz

  3. ALICJA WILCZYNSKA na 1 września 2017 @ 14:35

    jestem zaintwresowana ta praca od zaraz

  4. Mateusz Szypa na 18 grudnia 2017 @ 13:37

    Jestem zainteresowany podjęciem pracy.

  5. Witam czy ogloszenie nadal aktualne?

  6. Karolina zwolinska na 12 lutego 2019 @ 13:46

    Witam czy ogloszenie jest jeszcze dostepne?

Zostaw odpowiedź do ALICJA WILCZYNSKA