£od 11,00 na godz.

Dam pracę w Anglii bez znajomości języka przy sprzątaniu domów od zaraz Londyn

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Londyn
  • Znajomosć języka: Praca bez znajomości języka
  • Przewidywany czas zatrudnienia: czas nieokreślony
  • Zakwaterowanie: Brak informacji
  • Opublikowany: 9 listopada 2022 00:06

Dla sprzątaczy/sprzątaczek aktualna od zaraz praca w Anglii. Zatrudnienie w Londynie dla dyspozycyjnych Polaków przy sprzątaniu domów bez znajomości języka angielskiego.

Stanowisko: sprzątacz/sprzątaczka.

Lokalizacja: Londyn.

Wynagrodzenie: od 11,00 GBP brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • zadaniem będzie sprzątanie domów prywatnych;
  • pracownik będzie zajmował się m.in. odkurzaniem, ścieraniem kurzu, myciem podłóg oraz ścieleniem łóżek, wynoszeniem śmieci itp.

Wymagania:

  • atutem będzie posiadanie doświadczenia;
  • mile widziana umiejętność poruszania się po Londynie;
  • możliwość podjęcia pracy od zaraz;
  • dokładność i rzetelność;
  • zmotywowanie i chęci do pracy przy sprzątaniu.

Oferujemy:

  • zatrudnienie na pełny lub niepełny etat;
  • bardzo dobre wynagrodzenie;
  • zatrudnienie u sprawdzonego pracodawcy.

Aplikacja:

Osoby zainteresowane podjęciem pracy proszone są o kontakt pod numerem telefonu: Monika 07754560379 lub Ewelina 07597114087 albo WhatsApp bądź też można wysyłać zgłoszenia na adres e-mail: miki77@poczta.fm

Źródło: https://polonia24.co.uk/praca/

ID ogłoszenia: 128636beb4d5632d