£7.50-7.83/h brutto

Dam pracę w Anglii bez znajomości języka zbiory warzyw od zaraz Bedford

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Bedford
  • Znajomosć języka: Praca bez znajomości języka
  • Przewidywany czas zatrudnienia: praca sezonowa
  • Zakwaterowanie: Bez zakwaterowania
  • Opublikowany: 26 maja 2018 01:55

Oferujemy sezonową pracę w Anglii dla Polaków bez znajomości języka. Chętnie zatrudnimy od zaraz w szklarni z okolic Bedford przy zbiorach warzyw na czas określony.

Stanowisko: pracownik sezonowy przy zbiorach

Miejsce zatrudnienia: Bedford, Anglia

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Wynagrodzenie: od 7.50 do 7.83 GBP za godzinę brutto

Opis stanowiska:

  • praca będzie polegała na zbieraniu warzyw w szklarni

Wymagania:

  • dobra kondycja
  • chęć i motywacja do pracy

Oferujemy:

  • zatrudnienie w Anglii bez znajomości języka
  • pracę od poniedziałku do soboty w stałych godzinach 7.30-16.00

Aplikacja:

Drodzy kandydaci, zachęcamy do wysyłania zgłoszeń z CV na adres:

info@kgpersonnel.com z dopiskiem w tytule “Zbiory warzyw”

Możliwy jest kontakt telefoniczny pod numerem: 01234 339 410 w godzinach otwarcia biura 9:00-17:30

Źródło: http://bedfordpl.com/ogloszenia/ad/praca,99/praca-przy-zbiorze-warzyw,13912

ID ogłoszenia: 4605b0328a21f626