£7,40 brutto

Dam pracę w Anglii bez znajomości wykładanie towaru w sklepie od zaraz Liverpool

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Liverpool
  • Znajomosć języka: Praca bez znajomości języka
  • Przewidywany czas zatrudnienia: 3-4 miesiące
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 11 lutego 2016 23:56

Od zaraz poszukiwani pracownicy sklepu do legalnej, fizycznej pracy w Anglii przy wykładaniu towaru. Oferta z Liverpoolu bez znajomości języka angielskiego. Zakwaterowanie płatne będzie zapewnione na miejscu.

Stanowisko: pracownik fizyczny

Miejsce pracy: Liverpool

Zarobki: 7,40 GBP/h brutto

Liczba stanowisk: 3

Zadania:
Praca fizyczna na sklepie polegająca na transporcie palet z magazynu oraz wykładanie towaru na półki sklepowe z zachowaniem odpowiedniej ekspozycji produktów. Do zadań może należeć również przygotowywanie ekspozycji sklepowych, promocji, metkowanie towaru oraz drobne prace porządkowe.

Wymagania:
– chęci do pracy, motywacja
– gotowość do podjęcia zatrudnienie od zaraz (ASAP)
– doświadczenie sklepowe mile widziane
– język angielski nie wymagany, ale będzie przydatny
– brak konfliktów z prawem (zaświadczenie o niekaralności)
– brak jakichkolwiek nałogów (za palenie lub picie grozi zwolnienie)
– mile widziane osoby kontaktowe, pozytywnie nastawione, potrafiące szybko zaadaptować się w nowym miejscu

Oferujemy:
– legalną pracę w UK na dobrych warunkach
– umowę za pośrednictwem agencji
– bezpłatne przygotowanie dokumentów pracownika
– zapewnione zakwaterowanie na miejscu (koszt ok 60 GBP/tyg.)

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie zgłoszeń za pośrednictwem formularza kontaktowego na tej stronie lub przesłanie na poniższy email aplikacji z tytułem: “Sklep Liverpool 02/16”

emial: red-dot@e-mile.co.uk [ogłoszenie nieaktualne]

Dziękujemy za zainteresowanie. Niestety z uwagi na duże zainteresowanie nie jesteśmy w stanie odpowiedzieć na Państwa wszystkie zgłoszenia oraz kierowane drogą elektroniczną zapytania.

ID ogłoszenia: 23456be613f67af4

3 komentarze na “Dam pracę w Anglii bez znajomości wykładanie towaru w sklepie od zaraz Liverpool”

  1. "Sklep Liverpool" 02/16 na 16 lutego 2016 @ 10:06

    Witam!!!!Jestem zainteresowana waszą
    ofertą.Spełniam wszystkie warunki .Moim
    dodatkowym atutem jest to że prowadziłam
    sklep parę lat.Dlatego wiem jakie są wymagania i bardzo chętnie podejmę pracę.
    Z Polski mogę wyjechać w każdej chwili.
    Tel.kontaktowy. 509-543-167

  2. mariusz lutynski na 16 lutego 2016 @ 10:57

    Jestem zaiteresowany tą pracą

  3. sklep wiverpool 2016 na 2 marca 2016 @ 14:56

    witam jestem zainteresowany tom ofertom pracowałem w angli na produkcji czekam na odp 885742074

Zostaw odpowiedź do mariusz lutynski