£od 7 do 8 GBP/h

Dam pracę w Anglii dla emeryty/rencisty jako kierowca kat.B Londyn

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Londyn
  • Znajomosć języka: Wymagana znajomość dobra
  • Opublikowany: 30 lipca 2014 23:15

Poszukujemy osób do dodatkowej pracy w Anglii na stanowisku kierowcy kat.B. Oferta z Londynu dla rencistów i emerytów. Zatrudnienie na wieczory i weekendy.

Stanowisko: Kierowca
Lokalizacja: Anglia, Londyn
Wynagrodzenie: od 7 do 8 GBP/h

Zadania:
Zatrudniony będzie odpowiedzialny za odbieranie osób z lotniska i dowiezienie we wskazany adres. Pracownik będzie również pomagać przybyłym znaleźć miejsce noclegowe.

Wymagania:
– umiejętność obsługiwania komputera
– posiadanie własnego auta
– preferowani mężczyźni na emeryturze bądź rencie
– znajomość języka angielskiego w stopniu dobrym
– miłe usposobienie, otwartość
– dobry wzrok

Oferujemy:
– pracę w renomowanej firmie
– możliwość dorobienia (jest to praca dodatkowa na wieczory i weekendy)
– dobre stawki godzinowe
– zwracamy koszty za paliwo i parkingi

Aplikacja:

Zapraszamy do zgłaszania swojej kandydatury na adres: rafal.kantyka@icdsuk.com.

Źródło:

ID ogłoszenia: 89053d9249d6bec0