£9,45/h +napiwki

Dam pracę w Anglii dla kierowców kat.B-dostawców pizzy od zaraz Nottingham UK

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Nottingham
  • Znajomosć języka: Praca bez znajomości języka
  • Przewidywany czas zatrudnienia: stała umowa
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 29 października 2022 00:17

Z podstawową znajomością języka w Nottingham od zaraz dostępna praca w Anglii dla kierowców kat.B na stanowisku dostawcy pizzy. Zakwaterowanie dostępne dla chętnych na miejscu – odpłatnie.

Możliwa wspólna praca dla pary pomoc kuchenna – kierowca/dostawca.

Stanowisko: kierowca / dostawca

Miejsce pracy: Nottingham UK

Liczba wakatów: 2

Start: ASAP

Zarobki: 9,45 GBP/h + napiwki

Zadania:

  • Szybki dowóz dań kuchni włoskiej (głównie pizzy) do klientów mieszkających w Nottingham i okolicach. Wydawanie jedzenia zgodnie zamówieniem, przyjmowanie płatności, wydawanie reszty etc.

Oferujemy:

  • konkurencyjne warunki płacowe
  • nowe samochody służbowe (ford fiesta Mk8)
  • zakwaterowanie na początek umowy (koszt 50 GBP/tyg)
  • pracownikowi przysługuje jedna bezpłatna pizza w ciągu dnia lub inne danie z menu do kwoty 10 GBP

Wymagania:

  • aktualne zaświadczenie o niekaralności
  • czynne prawo jazdy kat.b (najlepiej UK Driving Licence)
  • mile widziane osoby z doświadczeniem w jeździe samochodem w ruchu lewostronnym
  • konieczna minimum podstawowa znajomość języka angielskiego lub chęć nauki podstawowych zwrotów i liczb

Zgłoszenia można wysyłać na podany poniżej adres.

W tytule wiadomości proszę napisać „Dostawca w pizzerii Nottingham 2022″

Jobs4U Recruitment Agency

jobs4you@mail.co.uk

Skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

ID ogłoszenia: 439634f275c7ef07