£od 100 do 140

Dam pracę w Anglii dla kierowców kat.B z własnym Vanem Londyn

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Londyn
  • Znajomosć języka: Wymagana znajomość komunikatywna
  • Opublikowany: 18 czerwca 2014 12:00

Firma przeprowadzkowa poszukuje aktualnie kierowców kat.B z własnym Vanem. Ogłoszenie pracy w Anglii od zaraz w Londynie przy przewozie towarów do klientów.

Stanowisko: Kierowca Vana

Lokalizacja: Londyn

Zarobki: od 100 do 140 GBP- płaca w zależności od doświadczenia

Obowiązki:

  • Zadaniami pracownika będzie przewożenie towarów z przeprowadzek.

Oczekiwania:

  • posiadanie własnego vana
  • prawo jazdy
  • GIT (Goods In Transit) Insurance
  • znajomość języka umożliwiająca sprawny kontakt
  • elastyczność godzinowa, odpowiedzialność
  • uczciwość,
  • ważne jest posiadanie aktualnego -paszportu i prawa jazdy, dowodu rejestracyjnego, przegląd oraz ubezpieczenie

Oferujemy

  • Możliwość podjęcia pracy tymczasowej lub na stałe
  • praca przez 7 dni tygodniowo

Aplikacja:
Osoby zainteresowane prosimy o kontakt telefoniczny: Robert 07807861906

źródło: http://londynek.net/jobs/Praca+dla+kierowcow+z+wlasnym+vanem.+Londyn+Kierowcy+Transport+Autoservice+ogloszenia+praca,/jobs/ad?ad_id=852805

ID ogłoszenia: 764539ffe841eaa8

Aby skontaktować się z autorem ogłoszenia, wypełnij poniższy formularz.