£400-480 /tydzień

Dam pracę w Anglii dla kierowcy kat.B – dostawcy mebli w Londynie

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Londyn
  • Znajomosć języka: Wymagana znajomość komunikatywna
  • Data rozpoczęcia pracy: do ustalenia
  • Przewidywany czas zatrudnienia: na stałe - nie szukamy pracowników tymczasowych
  • Zakwaterowanie: Bez zakwaterowania
  • Opublikowany: 8 grudnia 2016 23:03

Oferujemy możliwość zatrudnienia w Londynie dla kierowcy kat.B przy rozwożeniu mebli. Aktualne ogłoszenie pracy w Anglii dla Polaków na stałe – pracodawca nie szuka pracowników tymczasowych.

Stanowisko: Kierowca kat.B
Lokalizacja: Londyn – okolice Sutton, Croydon, Morden i Mitcham
Wynagrodzenie: 400 do 560 GBP tygodniowo

Opis stanowiska pracy:

  • zadania wykonywane będą w 2 osobowym zespole – kierowca i pomocnik
  • obowiązkiem osoby zatrudnionej będzie rozwożeniu mebli
  • do zadań należeć będzie rozładunek towaru u klienta

Oczekiwania:

  • własna działalność – self employed
  • czynne prawo jazdy kat.B
  • przynajmniej 27 lat
  • odpowiedzialność, dobre zorganizowanie
  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
  • zamieszkanie w Londynie południowo – zachodnim (okolice Croydon, Morden, Mitcham, Sutton)

Oferujemy:

  • przynajmniej 5 dni pracy w tygodniu, dostępne również soboty i niedziele – dni ruchome
  • zatrudnienie na stałe
  • wynagrodzenie wypłacane jest raz na tydzień

Aplikacja:
Dla zainteresowanych możliwy jest kontakt telefoniczny, dostępny pod numerem:

  • 07737162592

Zgłoszenia można również przesyłać drogą elektroniczną, na adres:

  • info@btbtransportsolutions.co.uk

źródło: http://londynek.net/jobs/ad?ad_id=1079985

ID ogłoszenia: 3525849cba19b014

1 odpowiedź na “Dam pracę w Anglii dla kierowcy kat.B – dostawcy mebli w Londynie”

  1. Witam chcialbym podlac prace ale pod koniec stycxnia czy jest taka mozliwosc bo musze zakonczyc obecna prace , jestem kierowca w huddersfild

Zostaw odpowiedź do Marcin