£8 za godzinę

Dam pracę w Anglii dla kierowcy kat.B przy dostawach od zaraz Londyn

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Londyn
  • Znajomosć języka: Wymagana znajomość podstawowa
  • Opublikowany: 18 lutego 2016 20:38

Praca w Anglii dla kierowcy kat.B od zaraz. Zatrudnienie z Londynie przy dostarczaniu towarów do stałych punktów. Gwarantujemy wyższą stawkę godzinową po kilku miesiącach pracy.

Stanowisko: kierowca kat.B

Wynagrodzenie: 8 funtów za godzinę brutto.

Miejsce pracy: Londyn, Anglia.

Opis stanowiska:
głównym zadaniem na danym stanowisku będzie rozwożenie towarów do ich stałych odbiorców. Pracownik będzie kierował Vanem i przekazywał towar odbiorcom na terenie Londynu i okolic. Nadgodziny będą dodatkowo wynagradzane.

Wymagania:

  • angielskie prawo jazdy;
  • doświadczenie w jeździe po Wielkiej Brytanii i Londynie;
  • przyjmiemy osobę, która ukończyła 26 rok życia;
  • odpowiedzialność;
  • uczciwość, ostrożność;
  • dostarczanie produktów na czas;
  • dobra organizacja pracy własnej;
  • dobry stan zdrowia.

Oferujemy:

  • podwyżki stawki godzinowej;
  • pomoc w ewentualnych formalnościach;
  • wsparcie we wdrożeniu w obowiązki;
  • stałą pracę na kontrakt;
  • stabilne zarobki;
  • możliwość zdobycia ciekawego doświadczenia.

Aplikacje:

CV prosimy wysyłać na adres:

gondzio7@o2.pl

Skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.

Należy załączyć klauzulę:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz.U.z 2014r., poz.1182 ze zm.).

Źródło: http://londynek.net/jobs/ad?ad_id=1003509

ID ogłoszenia: 61356c5d3c673a8e