£do 14.000 GBP rocznie brutto

Dam pracę w Anglii dla kierowcy kat.B przy rozwożeniu przesyłek Londyn

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Londyn
  • Znajomosć języka: Wymagana znajomość dobra
  • Opublikowany: 14 czerwca 2015 17:54

Firma dostawcza poszukuje doświadczonych kierowców kat.B do pracy w Anglii na terenie Londynu do rozwożenia przesyłek. Zatrudnienie odbywa się w pełnym wymiarze godzinowym na dłuższy okres.

Stanowisko: kierowca
Lokalizacja: Anglia, Londyn
Wynagrodzenie: do 14.000 GBP rocznie brutto

Zadania:
– prowadzenie samochodu dostawczego do 3,5t
– dbanie o samochód służbowy
– odbieranie od klientów potwierdzenia odbioru
– godne reprezentowanie firmy
– współpracowanie z klientami
– zbieranie należnej kwoty za towary
– fakturowanie usług
– wprowadzanie danych do systemu

Wymagania:
– angielski na dobrym poziomie
– doświadczenie na danym stanowisku jest konieczne
– umiejętność bezkolizyjnego prowadzenia samochodu
– zero punktów karnych na kocie
– posiadanie prawa jazdy kat.B
– wytrzymałość fizyczne
– dla osób potrafiących działać zespołowo
– otwartość, kultura, dobre zorganizowanie

Oferujemy:
– bardzo dobre wynagrodzenie
– prowizje pracownicze
– stałe zatrudnienie
– oferujemy pracę w renomowanej firmie
– wspieramy podczas szukania miejsca do zamieszkania
– pomoc na miejscu

Aplikacja:
Aplikacja odbywa się poprzez stronę: http://www.infopraca.pl/praca/kierowca-kat-b/londyn-wielka-brytania/11820182

ID ogłoszenia: 982557d84a76fe33