£6,31 GBP/h + napiwki

Dam pracę w Anglii dla kierowcy skutera przy rozwożeniu pizzy Londyn

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Londyn
  • Znajomosć języka: Wymagana znajomość podstawowa
  • Opublikowany: 17 lipca 2014 23:18

Pizerria z Londynu szuka pracownika na stanowisko: dostawca pizzy. Oferta z Londynu dla kierowcy z licencją na skutery do rozwożenia pizzy. Praca stała bądź dorywcza w zależności od możliwości czasowych zatrudnionego.

Stanowisko: Kierowca/dostawca pizzy
Lokalizacja: Anglia, Londyn
Wynagrodzenie: 6,31 GBP/h + napiwki

Zadania:
Zatrudniony będzie odpowiedzialny za rozwożenie pizzy na terenie Londynu. Do dyspozycji pracownika oddajemy skuter.

Wymagania:
– licencja na skutery 125 cc (CBT)
– posiadanie lub wyrobienie numeru ubezpieczenia (NIN)
– podstawy języka angielskiego
– możliwość i chęć do pracy w godzinach popołudniowych od 5 do 24
– dobry wzrok
– osoba otwarta, pogodna

Oferujemy:
– możliwość dopasowania grafiku
– przeszkolenie w pierwszych dniach
– elastyczne dni pracy
– paliwo do skutera jest opłacane przez pracodawcę
– rozwóz w drogiej dzielnicy- lepsze napiwki

Aplikacja:
Zainteresowanych zapraszamy do aplikowania poprzez stronę: http://londynek.net/jobs/Delivery+Driver+Dominos+Pizza+Londyn+Zach.+West+Kensington+Kierowcy+Transport+Autoservice+ogloszenia+praca,/jobs/ad?ad_id=860713

Źródło: http://www.poloniusz.pl/o1-22cddf/

ID ogłoszenia: 2253c7cb270d930