£do ustalenia

Dam pracę w Anglii dla kobiet przy sprzątaniu biur i domów Manchester

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Manchester
  • Znajomosć języka: Wymagana znajomość komunikatywna
  • Opublikowany: 18 sierpnia 2015 01:20

Posiadamy wolne stanowiska dla kobiet przy sprzątaniu domów prywatnych, biur, hurtowni czy apartamentów znajdujących się w Manchesterze. Praca w Anglii dla sprzątaczek ze znajomością języka angielskiego.

Stanowisko: pracownik do sprzątania
Lokalizacja: Anglia, Manchester
Wynagrodzenie: do ustalenia

Zadania:
Osoby zatrudnione na tym stanowisku będą się zajmować sprzątaniem różnych powierzchni (domy, biura, apartamenty, hurtownie).

Wymagania:
– umiejętność porozumiewania się w języku angielskim na poziomie komunikatywnym
– kandydatki muszą posiadać prawo jazdy
– elastyczność godzinowa
– dopasowanie grafiku do godzin pracy
– dobre ogólne zdrowie fizyczne
– siła, witalność, energiczność
– punktualne stawianie się w pracy
– godne reprezentowanie firmy

Oferujemy:
– legalną pracę na angielskich warunkach
– zatrudnienie dla kobiet
– zdobycie nowego doświadczenia
– ciągłość zleceń
– korzystne warunki zatrudnienia
– satysfakcjonujące wynagrodzenie

Aplikacja:
Chętnych zapraszamy do wysyłania zgłoszeń w formie CV wraz z klauzulą o ochronie danych na maila: arturkirst@yahoo.co.uk można również dzwonić na numer: 07821448713

Źródło: http://www.poloniusz.pl/o1-22n60f/

ID ogłoszenia: 15255d23c298260a

1 odpowiedź na “Dam pracę w Anglii dla kobiet przy sprzątaniu biur i domów Manchester”

  1. Irena Szkocna na 11 stycznia 2016 @ 09:53

    Dzień dobry,
    jestem gotowa do pracy od zaraz.
    Mój nr tel. 507350689, 515864273.
    Pozdrawiam serdecznie
    Julia Szkocna.