£do ustalenia

Dam pracę w Anglii dla kobiet przy sprzątaniu domów bez języka Surrey

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Surrey
  • Znajomosć języka: Praca bez znajomości języka
  • Opublikowany: 21 kwietnia 2015 03:15

Firma sprzątająca z Surrey szuka kobiet bez znajomości języka angielskiego przy sprzątaniu domów prywatnych. Praca w Anglii dla sprzątaczki w wieku od 23 do 32 lat.

Stanowisko: pracownik przy sprzątaniu
Lokalizacja: Anglia, Surrey
Wynagrodzenie: 6do ustalenia

Zadania:
Osoba zatrudniona będzie pracować fizycznie przy sprzątaniu domów oraz mieszkań prywatnych.

Wymagania:
– bez problemów zdrowotnych
– zatrudnienie dla kobiet w przedziale wiekowym 23-32 lata
– szybkość, energiczność, zaangażowanie
– dokładność przy sprzątaniu pomieszczeń
– doświadczenie będzie mile widziane
– znajomość języka angielskiego będzie atutem

Oferujemy:
– satysfakcjonujące wynagrodzenie
– sprzątanie domów prywatnych
– możliwość skorzystania z miejsca zamieszkania
– dwa dni wolne w tygodniu
– oferujemy pracę bez konieczności znajomości języka obcego

Aplikacja:
Osoby zainteresowane zapraszamy do wysyłania zgłoszeń na maila: basia.l@onet.eu można również dzwonić pod numer telefonu: 07533649934 lub 07936185391

Źródło: http://www.poloniusz.pl/o1-23b9j3/

ID ogłoszenia: 8015535890c71f1c

Aby skontaktować się z autorem ogłoszenia, wypełnij poniższy formularz.