£do ustalenia

Dam pracę w Anglii dla kobiet sprzątanie mieszkań, biur od zaraz Manchester

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Manchester
  • Znajomosć języka: Wymagana znajomość komunikatywna
  • Opublikowany: 15 kwietnia 2015 01:57

Od zaraz zatrudnimy pracowników sprzątających do pracy w Anglii w mieście Manchester. Stanowisko jest zapewnione dla kobiet przy sprzątaniu domów, mieszkań czy biur.

Stanowisko: pracownik przy sprzątaniu
Lokalizacja: Anglia, Manchester
Wynagrodzenie: do ustalenia

Zadania:
Prace porządkowe pomieszczeń użytkowych takich jak domy czy mieszkania oraz przemysłowych- hurtownie.

Wymagania:
– zaradność, precyzja, dokładność
– umiejętność dokładnego sprzątania
– godne reprezentowanie firmy
– elastyczność czasowa
– prawo jazdy na samochód osobowy
– umiejętność porozumiewania się w języku angielskim w stopniu komunikatywnym
– osoba energiczna
– pozytywne nastawienie do życia
– miła aparycja
– kultura osobista

Oferujemy:
– stałe zlecenia
– niezbędne przybory do sprzątania
– zatrudnienie dla kobiet
– dobre wynagrodzenie
– jasne warunki zatrudnienia

Aplikacja:
Chętnych zapraszamy do przesłania zgłoszeń w formie CV na maila: arturkirst@yahoo.co.uk

Źródło: http://www.poloniusz.pl/o1-22n60f/

ID ogłoszenia: 469552da25dee757