£7,40 GBP/h

Dam pracę w Anglii dla komisjonera na magazynie przy pakowaniu od zaraz Banbury

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Banbury
  • Znajomosć języka: Wymagana znajomość komunikatywna
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Opublikowany: 25 maja 2015 22:56

Od zaraz szukamy komisjonerów przy pakowaniu towarów. Praca Anglia dla Polaków na magazynie w Banbury przy zbieraniu zamówień i przygotowywaniu paczek do wysyłki.

Stanowisko: pracownik magazynowy
Lokalizacja: Anglia, Banbury
Wynagrodzenie: 7,40 GBP/h
Start: od zaraz (czerwiec/lipiec)

Zadania:
- prace magazynowe
- wyszukiwanie towarów i zbieranie zamówień
- obsługiwanie skanera ręcznego
- paletowanie
- zabezpieczanie towarów
- pikowanie zamówień

Wymagania:
- zatrudnienie dla osób odpowiedzialnych, punktualnych
- angielski na poziomie komunikatywnym
- doświadczenie magazynowe będzie atutem
- chęć pracy na zmiany
- umiejętność dostosowania się do zmiennych warunków pracy
- dobre zdrowie
- siła fizyczna
- rzetelność

Oferujemy:
- szkolenia pracownicze
- trójzmianowy system pracy
- dodatki do pracy nocnej i w godzinach popołudniowych
- pracę w międzynarodowym środowisku

Aplikacja:
Zainteresowanych zapraszamy do kontaktu mailowego (CV): swindon@claricoltd.co.uk

Źródło: http://www.poloniusz.pl/o1-23e56m/

ID ogłoszenia: 83255638068b1695

Aby skontaktować się z autorem ogłoszenia, wypełnij poniższy formularz.