£do ustalenia

Dam pracę w Anglii dla magazyniera/kierowcy kat.B Manchester

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Manchester
  • Znajomosć języka: Wymagana znajomość komunikatywna
  • Opublikowany: 28 kwietnia 2015 17:06

Pilnie poszukujemy Polaków do pracy na magazynie w charakterze kierowcy z kategorią B.
Zatrudnienie w Manchesterze przy przewożeniu produktów. Oferta dla osób z komunikatywną znajomością języka angielskiego.

Stanowisko: Kierowca
Lokalizacja: Anglia, Manchester
Wynagrodzenie: do ustalenia

Zadania:
Pracownik będzie zatrudniony na magazynie na stanowisku kierowcy. Jego zadaniem będzie przewożenie różnego rodzajów materiałów.

Wymagania:
– zatrudnienie dla osób po 25 roku życia
– posiadanie prawa jazdy kat.B
– umiejętność porozumiewania się w języku angielskim w stopniu komunikatywnym
– samodzielność, zorganizowanie, zdyscyplinowanie, punktualność
– znajomość ulic Manchesteru
– doskonałe prowadzenie samochodu

Oferujemy:
– satysfakcjonujące wynagrodzenie
– pomoc w pierwszych dniach
– wdrożenie w system działania firmy
– samochód służbowy
– przyjazną atmosferę

Aplikacja:
W celu zgłoszenia kandydatury należy maila na adres: admin@abakusdirect.co.uk z dopiskiem: “praca”

Źródło: http://www.poloniusz.pl/o1-23ha6a/

ID ogłoszenia: 399553f56d0efb90