£ £8,21- £9,00/h

Dam pracę w Anglii dla opiekunki osób starszych od zaraz w Oxford UK

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Oxford
  • Znajomosć języka: Wymagana znajomość dobra
  • Data rozpoczęcia pracy: w ciągu 4 tygodni
  • Przewidywany czas zatrudnienia: nieokreślony
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 7 października 2020 00:35

Z komunikatywną znajomością języka w Oxford UK dostępna od zaraz do podjęcia praca w Anglii na stanowisku opiekuna lub opiekunki osób starszych. Mile widziane, ale niewymagane doświadczenie w opiece.

Jeżeli masz pasję do pracy z osobami starszymi, jesteś życzliwą i sympatyczną osobą i chciałabyś rozpocząć nową przygodę, wyślij nam swoje cv już dziś.

Dla naszego klienta poszukujemy opiekunów do domów opieki w różnych częściach Wielkiej Brytanii.

Wymagania:

Komunikatywna znajomość języka angielskiego (min. B1) – warunek konieczny

Gotowość do wyjazdu na przynajmniej 6 miesięcy

Czysty rejestr karny (wymagane zaświadczenie o niekaralności)

Doświadczanie mile widziane, ale nie jest konieczne

Oferta:

Wynagrodzenie od £8,21- £9,00 brutto za godzinę

Stała i długoterminowa umowa o pracę,40- 48 godzin tygodniowo

Zwrot koszów za bilet

Zakwaterowanie (własny pokój)

Pomoc w alokacji i czynnościach administracyjnych

Płatny urlop wypoczynkowy 28 dni w roku

Szkolenie od pierwszego dnia i przez całą karierę

Skale wynagrodzeń i progresja z dostępnymi wewnętrznymi awansami

Wyższe wynagrodzenie za pracę w dni świąteczne

Nagrody za wieloletnią służbę / program uznania

Program premii za polecenie znajomego

Program rabatowy dla pracowników, kupony, e-vouchery, wakacje, kino i restauracje

Zakres obowiązków:

Pomoc w codziennych czynnościach

Pomoc w jedzeniu, picu, utrzymaniu higieny osobistej i wyglądu, umożliwianie dostępu do toalet i korzystania z nich

Udział w drobnych obowiązkach domowych, zgodnie z wymaganiami, np pranie, sprzątanie po posiłku.

Zapewnienie opieki i wsparcia psychicznego, duchowego i kulturowego

Uzupełnianie aktualnej i odpowiedniej dokumentacji rezydenta, która obejmuje codzienne prowadzenie ewidencji, wykresy i plany opieki

Współpraca z personelem

Jeśli chcesz być częścią tej ekscytującej nowej podróży, wyślij nam swoje cv w języku angielskim na:

k.szewczyk@epsnworkforce.com

ID ogłoszenia: 9535f75d0ee5f81a