£7 GBP za godzinę

Dam pracę w Anglii dla pary w Exeter bez doświadczenia dla pomocników hotelowych

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Exeter
  • Znajomosć języka: Wymagana znajomość dobra
  • Opublikowany: 2 lutego 2016 21:22

Hotel w Exeter zatrudni parę w charakterze pracowników ogólnego utrzymania. Oferta pracy w Anglii z dobrym wynagrodzeniem i możliwością rozwoju. Zadania przy barze, obsługa recepcji, telefonu, pomoc w sprzątaniu.

Stanowisko:  pracownik pomocniczy.

Wynagrodzenie: 7 GBP za godzinę.

Miejsce pracy: Anglia, Exeter.

Zadania na stanowisku pracy:

  • sprzątanie pomieszczeń wspólnych;
  • obsługa sal konferencyjnych;
  • praca na barze i w recepcji;
  • nocne zmiany przy telefonie – odbieranie telefonów od klientów i przyjmowanie zgłoszeń usterek.

Wymagania:

  • dobra znajomość języka angielskiego;
  • mile widziane doświadczenie;
  • sprawność fizyczna;
  • dokładność i sumienność;
  • kontaktowość, uśmiech na twarzy, uprzejmość;
  • umiejętność pracy pod presją czasu;
  • uczciwe podejście do obowiązków.

Zapewniamy:

  • pracę na co najmniej rok;
  • 40 godz. tygodniowo – pełny etat;
  • zakwaterowanie płatne 175 GBP za miesiąc od osoby;
  • wyżywienie w godzinach pracy;
  • możliwość rozwoju;
  • pomoc w formalnościach, zapoznanie z zakładem pracy.

Aplikacje:

Prosimy aplikować poprzez stronę:

Odpowiemy tylko na niektóre zgłoszenia.

ID ogłoszenia: 89156b0f71a47b30