£do ustalenia

Dam pracę w Anglii dla Polaków na magazynie przy zbieraniu zamówień

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Anglia
  • Znajomosć języka: Wymagana znajomość bardzo dobra
  • Opublikowany: 24 sierpnia 2015 21:49

Oferta fizycznej pracy w Anglii na magazynie przy zbieraniu zamówień produktów farmaceutycznych. Stanowisko skierowane jest do osób z dobrą znajomością języka angielskiego, zdecydowanych podjąć pracę za granicą.

Stanowisko: pracownik magazynowy
Lokalizacja: Anglia
Wynagrodzenie: do ustalenia

Zadania:
- zbieranie zamówień
- wyszukiwanie produktów
- przyjmowanie dostaw
- wpisywanie danych do komputera
- itp.

Wymagania:
- bardzo dobra znajomość języka angielskiego
- chęć podjęcia pracy na magazynie gdzie panuję temperatura od 2 do 4 stopni Celsjusza
- dobre zorganizowanie
- szybkość przyswajania nowej wiedzy
- dokładność, elastyczność, punktualność
- wytrzymałość fizyczna
- dobre ogólne zdrowie
- umiejętność szybkiego liczenia
- radzenie sobie w stresujących sytuacjach

Oferujemy:
- pracę w dobrze prosperującej firmie zagranicznej
- dobre zarobki
- zapoznanie z ekipą
- wprowadzenie w system firmy i zapoznanie z regulaminem wewnętrznym

Aplikacja:
Chętnych zapraszamy do wysyłania zgłoszeń w formie CV (w języku angielskim) wraz z klauzulą o ochronie danych na maila: Jill.Smith@alliance-healthcare.co.uk

Źródło: http://www.mojawyspa.co.uk/ogloszenia/10/221180/Praca-w-magazynie-farmaceutycznym

ID ogłoszenia: 21055db579a26e64

Aby skontaktować się z autorem ogłoszenia, wypełnij poniższy formularz.