£400-700 GBP za tydzień

Dam pracę w Anglii dla Polaków kierowcy taksówki kat. B Chelmsford od zaraz

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Chelmsford
  • Znajomosć języka: Wymagana znajomość komunikatywna
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 11 marca 2015 02:29
Dam pracę w Anglii dla Polaków  kierowcy taksówki kat. B Chelmsford od zaraz

Od zaraz zatrudnimy 5 taksówkarzy do pracy w Anglii w mieście Chelmsford. Ogłoszenie również dla prywatnych kierowców kat. B do odwożenia dzieci do szkół oraz pracowników korporacyjnych.

Stanowisko: Kierowca
Lokalizacja: Anglia, Chelmsford
Wynagrodzenie: 400-700 GBP za tydzień
Start: od zaraz

Zadania:
– rozwożenie ludzi we wskazane przez nich miejsca
– odwożenie dzieci do szkół
– dbanie o dobry wizerunek firmy

Wymagania:
– elastyczność godzinowa
– odpowiedzialność
– zachowanie bezpieczeństwa na drodze
– umiejętność doskonałego prowadzenia samochodu
– znajomość ulic Chelmsford
– osoba otwarta, komunikatywna
– pozytywne nastawienie do ludzi
– dobra znajomość języka angielskiego

Oferujemy:
– podpisanie kontraktu na okres stały
– 60 godzin pracy w tygodniu
– zakwaterowanie w cenie około 350 GBP/mc
– możliwość wykupienia posiłków za cenę około 50 GBP/mc
– pracę od zaraz
– samochody w jak najwyższym standardzie
– strój służbowy
– 5 miejsc pracy
– GPS w aucie
– pracę w firmie o długoletnim stażu na rynku

Aplikacja:
Aplikacja odbywa się za pośrednictwem strony: http://www.imperial.org.pl/ofertypracy-szczegoly.php?id=401

ID ogłoszenia: 6654ff97a31792a

1 odpowiedź na “Dam pracę w Anglii dla Polaków kierowcy taksówki kat. B Chelmsford od zaraz”

  1. Witam wiem ze ogloszenie wygasło ale chciałbym się zapytać czy można wysłać cv gdyby Państwo szukali kierowcow