£6,50 GBP/h brutto

Dam pracę w Anglii dla Polaków przy sprzątaniu ubojni Llanelli

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Llanelli
  • Znajomosć języka: Wymagana znajomość komunikatywna
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 16 lipca 2015 01:19

Poszukujemy pracownika fizycznego do pracy w Anglii przy sprzątaniu ubojni. Oferta z Llanelli dla Polaków z doświadczeniem. Zapewniamy dobre wynagrodzenie.

Stanowisko: pracownik przy sprzątaniu
Lokalizacja: Anglia, Llanelli
Wynagrodzenie: 6,50 GBP/h brutto

Zadania:
Jest to praca ciężka fizycznie w trudnych warunkach dlatego zależy nam na kandydatach, którzy są zdecydowani i mają doświadczenie. Na miejscu pracownik będzie się zajmować czyszczeniem klatek, usuwaniem odpadów, myciem podłóg w ubojni i tym podobne.

Wymagania:
– chęć podjęcia pracy za granicą
– szybkość, elastyczność, zaangażowanie
– szybkie dostosowanie się do trudnych warunków
– umiejętność zarządzania czasem pracy
– dobra koordynacja ruchowa
– komunikatywna znajomość języka angielskiego
– doświadczenie na podobnych stanowiskach
– posiadanie prawa jazdy kat.B

Oferujemy:
– wypłacamy dobre wynagrodzenie zawsze w ustalonym terminie
– oferujemy miejsce do zamieszkania w cenie około 70 GBP za tydzień
– w ciągu tygodnia zapewniamy przepracowanie 40 godzin
– możliwość wyrobienia nadgodzin
– na miejscu pracownicy wspierani są przez polskich opiekunów

Aplikacja:
Chętnych zapraszamy do wysyłania CV na adres: daniel.tomczak@csarecruitment.eu, bądź praca@ csarecruitment.eu możliwy również kontakt telefoniczny pod numer: 0048 725 252 846

Źródło: http://www.praca4u.net/pracownik-utrzymania-czystosci-id309122.html

ID ogłoszenia: 46555a6ba4985f39