£do uzgodnienia

Dam pracę w Anglii jako przedstawiciel Handlowy od zaraz Londyn i okolice

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Londyn
  • Znajomosć języka: Wymagana znajomość dobra
  • Przewidywany czas zatrudnienia: czas określony
  • Opublikowany: 21 marca 2016 23:16

Atrakcyjna propozycja pracy w Anglii na stanowisku przedstawiciela handlowego w branży produktów szybko zbywalnych. Oferta od zaraz w Londynie dla osób z doświadczeniem i dobrą znajomością języka.

Kadry Serwis Sp. z o.o. to prężnie działająca polska firma posiadająca w swojej ofercie usługi z zakresu selekcji, rekrutacji, doradztwa personalnego. Specjalizujemy się w realizacji projektów rekrutacyjnych zarówno kadry specjalistycznej jak i kierowniczej średniego i wyższego szczebla.

Dla naszego klienta, firmy z ponad dwudziestoletnim stażem na rynku w branży fmcg, prowadzimy rekrutację na stanowisko:

Przedstawiciel Handlowy

Miejsce pracy: Londyn
Nr Ref. PHL/03/2016

Obowiązki:
 Sprzedaż produktów i obsługa klientów na przydzielonym terenie,
 Realizację planów sprzedażowych,
 Budowanie trwałych relacji z klientami,
 Realizację polityki handlowej firmy,
 Przygotowywanie raportów,
 Budowanie relacji typu business to business,
 Reprezentowanie firmy na zewnątrz na targach i konferencjach.

Wymagania:
 Wykształcenie min. średnie,
 Doświadczenie minimum 1 rok na podobnym stanowisku.
 Wysoka kultura osobista,
 Duża samodzielność i nastawienie na wyniki,
 Wysoko rozwinięte umiejętności negocjacyjne,
 Czynne prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:
 Niezbędne narzędzia do pracy,
 Atrakcyjne wynagrodzenie,
 Możliwość rozwoju zawodowego.

Osoby zainteresowane ogłoszeniem, proszone są o przesłanie aplikacji zawierającej CV oraz list motywacyjny na adres: rekrutacja@kadryserwis.pl. W tytule maila prosimy wpisać numer referencyjny.

Prosimy o zamieszczenie w aplikacji następującej klauzuli:
“Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w przesłanej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, z późn. zm.).„

Nie jest to oferta pracy tymczasowej.

11779 – numer wpisu do rejestru Agencji Zatrudnienia.

ID ogłoszenia: 93556ea8acac1568

Informacje o autorze ogłoszenia

Inne przedmioty dodane przez Kadry Serwis Sp. z o.o.

  • Nie znaleziono innych ogłoszeń tego autora.
Ostatnie przedmioty dodane przez Kadry Serwis Sp. z o.o. »