£do uzgodnienia

Dam pracę w Anglii jako technik utrzymania ruchu / traffic maintenance technician

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Plymouth
  • Znajomosć języka: Wymagana znajomość komunikatywna
  • Data rozpoczęcia pracy: do uzgodnienia
  • Przewidywany czas zatrudnienia: do uzgodnienia
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 23 listopada 2020 01:59

Firma z branży budownictwa działająca na obiekcie przemysłowym w Plymouth UK poszukuje od zaraz technika utrzymania ruchu do pracy w Anglii. Konieczne doświadczenie zawodowe oraz znajomość języka.

Firma budowlana odpowiedzialna za stałe prace serwisowe na obiekcie przemysłowym zlokalizowanym w Plymouth poszukuje dodatkowego członka zespołu serwisowego na stanowisku

Technik utrzymania ruchu

Od kandydatów oczekujemy:

– Wykształcenia zawodowego, preferowane kierunkowe (np. mechanik, elektryk, monter-ślusarz)
– Znajomość języka angielskiego
– Zainteresowania i zdolności mechanicznych nabytych podczas wcześniejszej pracy zawodowej

Kluczowe zadania na tym stanowisku dotyczą:

– Wykonywania prac konserwacyjnych maszyn i instalacji (wg. wytycznych kierownika serwisu)
– Naprawy i przeglądu urządzeń wg. wytycznych kierownika serwisu (wg. wytycznych kierownika serwisu)
– Montażu naprawionych komponentów maszyn i urządzeń,
– Utrzymania porządku na obiekcie

Oferujemy:

– Przyuczenie do pracy na wyżej wymienionym stanowisku pracy
– Stabilne zatrudnienie na cały etat
– Jednozmianowy system pracy
– Transport i zakwaterowanie
– Dodatek za nadgodziny i prace weekendowe
– Pracę w zgranym, doświadczonym polsko-angielskim zespole

Osoby zainteresowane pracą na tym stanowisku zachęcamy do przesyłania CV na adres mailowy:
cv@ch-24.com

A construction company responsible for permanent service work on an industrial facility located in Plymouth is looking for an additional member of the service team for the position of

Traffic Maintenance Technician

We expect candidates to have:

– Vocational education, preferably: mechanic, electrician, fitter-locksmith
– Knowledge of the English language
– Interests in and mechanical abilities acquired during previous work

The key tasks in this position will be:

– Performing maintenance works on machines and installations (according to the guidelines of the service manager)
– Repairs and inspection of devices (according to guidelines of the service manager)
– Assembling repaired components of machines and devices
– Maintaining order in the facility

We offer:

– On-the-job training for the above-mentioned position
– Stable full-time employment
– One-shift work system
– Transport and accommodation
– Allowance for overtime and weekend work
– Work in a harmonious and experienced Polish-English team

If you are interested in working in this position, please send your CV to the following e-mail address:

ID ogłoszenia: 3315fa3ab62628b6

Informacje o autorze ogłoszenia

  • Dodane przez: C-H
  • Zarejestrowany od: 5 listopada 2020

Inne przedmioty dodane przez C-H

  • Nie znaleziono innych ogłoszeń tego autora.
Ostatnie przedmioty dodane przez C-H »