£do uzgodnienia

Dam pracę w Anglii na budowie bez języka jako murarz Southampton

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Southampton
  • Znajomosć języka: Praca bez znajomości języka
  • Przewidywany czas zatrudnienia: na dłużej
  • Zakwaterowanie: Brak informacji
  • Opublikowany: 9 maja 2017 02:51

Propozycja aktualnej pracy w Anglii dla pracowników budowlanych jako murarzy. Zatrudnienie w Southampton na budowie również dla osób bez znajomości języka angielskiego.

Stanowisko: Murarz – pracownik budowlany
Miasto: Southampton, Anglia
Zarobki: do uzgodnienia
Umowa: długotrwała

Obowiązki:

  • do zadań osoby zatrudnionej będzie wykonywanie zadań budowlanych za pomocą narzędzi ręcznych – takich jak miarki, poziomice piły itp, a także odpowiednich materiałów budowlanych
  • konieczność wyrabiania normy dziennej w przedziale około 4000-600 cegieł

Oczekiwania:

  • posiadanie doświadczenia w pracy na analogicznym stanowisku a szczególnie przy pracach czystych
  • mile widziana znajomość języka angielskiego
  • dużą zaletą będzie posiadanie doświadczenia w pracy za granicą
  • niezbędna jest dokładność, pracowitość
  • atutem będzie prawo jazdy kat.B
  • samodzielność
  • uczciwość, sumienność
  • chęć podjęcia pracy w Anglii
  • gotowość do wyjazdu w ciągu 1-2 tygodnie
  • samodzielne zorganizowanie przejazdu do Anglii
  • konieczność zabrania ze dobą do Anglii własnych narzędzi – kompletny spis będzie podany

Zapewniamy:

  • zatrudnienie na podstawie kontraktu albo umowy zlecenie
  • bardzo dobre zarobki wypłacane terminowo raz w tygodniu lub co 2 tygodnie
  • wsparcie przy sprawach urzędowych
  • możliwość wypracowywania nadgodzin oraz pracy w soboty i niedziele
  • pomoc w zorganizowania zamieszkania – koszt około 60-100 GBP za tydzień w pokojach 1-2 osobowych

Uwaga! W przypadku utracenia pracy przez spożywanie alkoholu kandydat będzie zwolniony i musi zorganizować sobie powrót do Polski na własną rękę. W innym przypadku możliwe jest przejście na inną budowę.

Aplikacja:

Prosimy kontaktować się za pośrednicywem poczty elektronicznej, na adres:
Sylwia@awservicesuk.co.uk lub office@awservicesuk.co.uk

źródło: http://www.praca4u.net/murarz-anglia-stala-praca-id539893.html

ID ogłoszenia: 33359110917abc34