PLN10-15 tyś. brutto.

Dam pracę w Anglii na budowie bez języka od zaraz 2018 glazurnik-kafelkarz Sheffield

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Sheffield
  • Znajomosć języka: Praca bez znajomości języka
  • Data rozpoczęcia pracy: Od zaraz
  • Przewidywany czas zatrudnienia: zatrudnienie stałe
  • Zakwaterowanie: Bez zakwaterowania
  • Opublikowany: 9 października 2018 19:10

Rekrutacja do pracy w Anglii na budowie dla glazurnika-kafelkarza bez znajomości języka. Zatrudnienie 2018 od zaraz w Sheffield przy remontach i wykończeniach wnętrz w domach jednorodzinnych i budynkach komercyjnych.

Stanowisko: glazurnik – kafelkarz.

Zarobki: ok. 10-15 tyś. zł. miesięcznie w zależności od doświadczenia.

Lokalizacja: Sheffield, UK.

Opis stanowiska:

Do obowiązków pracownika będzie należało kładzenie płytek podłogowych oraz ściennych przy wykończeniach domów prywatnych – łazienki, kuchnie, domowe baseny itp. Zlecenia również przy budynkach komercyjnych.

Wymagania wobec kandydatów:

  • doświadczenie jako glazurnik;
  • sumienność oraz zaangażowanie;
  • precyzja i dokładność;
  • przyjazne nastawienie – umiejętność działania w grupie;
  • poczucie estetyki;
  • uczciwość, punktualność, motywacja do pracy.

Zapewniamy:

  • zatrudnienie w kameralnym, przyjaznym zespole;
  • wszelkie narzędzia potrzebne do pracy;
  • wysokie zarobki zależne od doświadczenia;
  • umowa o pracę na angielskich warunkach;
  • możliwość zdobycia doświadczenia.

Aplikacje:

Serdecznie zapraszamy do aplikowania wszystkie osoby chcące wyjechać do Anglii, posiadające doświadczenie jako glazurnik.

Aplikować można przez stronę:

ID ogłoszenia: 8165bbcc7b223783